Vissza a Zeneiskola cikkek oldalra

Zöldellő Táncgála Szigetmonostoron

Május 8.-án tartottuk a Művészeti Iskola szigetmonostori telephelyén a Zöldellő Táncgálát. Ezen alkalommal a 3. és 4. osztályos néptáncosok, és a művészeti iskola néptáncos növendékei is „színpadra” léptek. A 3. és 4. osztályos táncosok Rábaközi, Somogyi, Mezőföldi táncokat mutattak be. A Művészeti Iskola táncosai Szatmári verbunkot, botolót, lassú-és friss csárdást táncoltak, illetve két lánytáncot, egy legyezős, és egy kortárs lánytáncot adtak elő. Idén is nagy sikert arattak a táncos lábú növendékeink! Köszönjük Füzesséryné Bogár Szilvia és Urbán Márton felkészítő tanáraink munkáját!