Vissza a Zeneiskola cikkek oldalra

Hangszer-és táncbemutató

Mint minden évben, idén is tartottunk Pócsmegyeren 1. és 2. osztályos tanulóknak, Szigetmonostoron 3.-8. osztályos tanulóknak hangszer-és táncbemutatót. A művészeti iskola tanárai és diákjai mutatták be a tanszakokat egy-egy mű eljátszásával, a néptánc tanszak koreográfiák eltáncolásával. A cél mindig ugyanaz: a kisebbeknél megkönnyíteni a hangszerválasztást, a nagyobbaknál pedig bemutatni, hogy milyen tudásszintig lehet eljutni mind hangszerből, mind néptáncból. A bemutató nagyon szépen sikerült!

Közreműködött: Árkosi Botond, Demeter Balázs, Iványi-Gyimesi Mátyás, Gável Illés, Katona Noel, Zákány Ákos, Gável Bulcsú, Szalai Márton, Szeder Liza, Csereklye Emma, Miklós Anna, Horváth Gellért, Horváth Júlia, Mocskonyi Karolina, Tóth Nadin, Lakatos Lotti, Lakatos Liza, Sarlay Hanna, Sarlay Lilien, Gálik Kira, Gável Csongor.

Szeretettel várjuk a művészeti iskola szigetmonostori telephelyén a leendő, és a már ide járó tanulóinkat a következő tanévre!

Füzesséryné Bogár Szilvia