Vissza a Zeneiskola cikkek oldalra

KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS

Szeretném megköszönni a szigetmonostori és a pócsmegyeri polgármesterek, jegyzők és a képviselőtestület tagjainak támogató döntését, miszerint a Fém- és zománcművészeti szak – Tűzzománc - (Képző- és iparművészeti tanszak) összesen 105.700.- ot kapott új eszközök beszerzésére.

A tűzzománcos gyerekek csodálattal nézték a már megvásárolt, új ötvös lombfűrészeket, a drága és különleges küllemű ankni készletet, satukat és a különböző motívumokat beütő kalapácsot. Nagy élmény lesz ezekkel alkotni, kísérletezni, tárgyakat, ékszereket létrehozni!

Köszönöm továbbá Zakar Ágnesnek, az Alapfokú Művészeti Iskola vezetőjének, hogy a kérvényeket megírta a szigetmonostori és a pócsmegyeri polgármesteri hivatalokba!

Köszönettel az Alapfokú Művészeti Iskola nevében:

Várbíró Kinga Evelin - műhelyvezető