Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI

pollacksuli
  • 2021. Tahitótfalu
  • Kossuth Lajos u. 26.
  • Tel.: 06 26 385 741
  • E-mail: szigetisk@gmail.com
  • Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

1.a osztály
Osztálytanítók: Bötkösné Molnár Éva
Kubanekné Bencze Hajnal napközi

01. Bálint Boglárka
02. Balogh Emma
03. Belinszki Roland
04. Buglyó Fanni
05. Cseh Vanda
06. Csóri Zoltán Lajos
07. Elsik Márk Dávid
08. Fanczal Bálint
09. Faragó Zsófia
10. Ficzere Gyöngyvér
11. Goron Luca
12. Ifju Luca
13. Kudor-Dani Luca
14. Mislai Liza
15. Neruda Fruzsina
16. Pilz Balázs
17. Schrádi Máté
18. Schweighardt Zsófia Éva
19. Sipos Nóra
20. Spiegel Zsófia
21. Szarka Sándor
22. Szüts Péter
23. Téglás Boróka
24. Tunyoghy Zselyke Anna
25. Turi Szabolcs István
26. Zabolai Zsolt Tamás

1.b osztály
Osztálytanítók: Balogh Zsolt és Nagy Zoltánné
Bereginé Deák Krisztina napközi, fejlesztő

01. Balla Benett
02. Bánsági Mór
03. Berkesi Péter
04. Bogdán Alex Márk
05. Bozai Boglárka Sára
06. Buzogány Virág
07. Ferenczi Mira
08. Hermeczi Zorka
09. Kálmánczi Sándor Máté
10. Klocz Kira
11. Kocskovszki Csaba
12. Kun Nátán
13. Nagy Dániel
14. Nyíri Lia
15. Ott Levente Márk
16. Pintér Márk Krisztián
17. Sipos Benett Domos
18. Surányi Benett Péter
19. Szabó Sára
20. Szakál Ádám Patrik
21. Száki Norman
22. Szedlacsek Balázs Noé
23. Tampu Emília
24. Váradi Anna
25. Vass Mátyás

2.a osztály
Osztálytanítók: Csereklyéné Szente Ildikó
Farkasné Szabó Jutka napközi

01. Ágoston Zoé
02. Bálint Barnabás
03. Balogh Ákos
04. Belicza Fanni
05. Bóta Beatrix
06. Dénes Léna
07. Erős Gerda
08. Ivanics Adél Zsuzsanna
09. Kállai Petra
10. Kébert Marcell Ádám
11. Kecskés-Greff Izabella
12. Mészáros Iván
13. Mile Bence Attila
14. Mocskonyi Mia Sarolt
15. Pánti Zente
16. Puskás Patrícia Janka
17. Radvánszki Marcell        mt.
18. Steiner Tamás
19. Székely-Tóth Brúnó
20. Szendrei Zita Erzsébet
21. Tóth Emili Zoé
22. Városi Barnabás
23. Vass Gellért Manfréd
24. Vecsei Ábel

2.b osztály
Osztálytanítók: Kecskés Tímea
Nagy Krisztina napközi  

01. Ágoston Blanka
02. Bak Hanna
03. Csernalovics Zoé
04. Fülöp István
05. Gajdos Mira
06. Gajdos Noel Attila
07. Heves Lilla Ilona
08. Horváth Réka Nikolett
09. Ifju Zora
10. Jónás Zoltán
11. Madarász Viktória
12. Már Boglárka
13. Marokity Bence
14. Nemcsok Levente
15. Németh-Kokas Bence
16. Öreglaki Borbála Bejke
17. Papp Zoltán Dominik
18. Petkó Patrik
19. Rácz Boldizsár
20. Susán Adél
21. Szalai Kornél Zsolt

3.a osztály
Osztálytanítók: Kovács László Zoltán       
Bóta Ágnes napközi  

01. Angyalos Dávid
02. Balázsi Sándor
03. Balczó Levente Szilárd
04. Bárdos Péter Bálint
05. Bihari Viktor
06. Birkás Lili
07. Bóka Zoltán Bence
08. Bóta Benjámin
09. Fodor Gergő Bendegúz
10. Fülöp Mátyás István
11. Gergely Emma Róza
12. Halápi Amira
13. Hankó Anna Róza
14. Hermeczi Dániel
15. Holán-Nyári Hanna
16. Horváth Amélia
17. Horváth Mercédesz Szofia
18. Hutás Olivér
19. Kulcsár Soma Botond
20. Lakatos Levente
21. Link Ferenc
22. Marosi Hanna
23. Molnár Csaba Gábor
24. Mona Benedek
25. Niesz Bianka
26. Sipos Anna Erika
27. Szakos Tamás Zoárd
28. Tóth Zselyke
29. Ványi Emma

3.b osztály
Osztálytanítók: Magyarné Rátóti Katalin
Bóta Ágnes napközi

01. Balázsi Emma Flóra
02. Bándi Hanna Nikolett
03. Boskovitz Emília
04. G. Szalai Gergő
05. Gáti Kolos
06. Homolya Krisztián
07. Horváth Emese
08. Horváth Csenge Mária
09. Kiss Kiara Zorka
10. Kőbányai Levente
11. Kurcsics Lara
12. Mengyi Mia Veronika
13. Mohácsi Hanga
14. Nagy Ambrus Lóránt
15. Nagy Zalán Márk
16. Pánti Nimród
17. Petróczy Ábel Krisztián
18. Pistyur Péter
19. Sápy Bori
20. Sipőcz Zselyke
21. Somogyi Soma
22. Szabó Kornél István
23. Tarsoly Blanka
24. Terjék Bence Noel
25. Tóth Csepke
26. Váradi Ádám
27. Vass Olívia
28. Zabó Ádám

4.a osztály
Osztálytanítók: Szabó Tamásné
Hock-Lupták Réka

01. Argyelán Nándor László
02. Balázsi Ádám    
03. Cservenák Aurél Botond
04. Csór Zádor
05. Dózsa Richárd
06. Erős Sarolta
07. Gelsei Kristóf
08. Goron Hanna
09. Heves Dóra Tamara
10. Horváth Léna
11. Ivanics Viola Tímea
12. Jónás Sarolta
13. Kós Olivér
14. Majercsik Bendegúz
15. Marjai Vajk Bálint
16. Mózes Barnabás
17. Sági Hedvig Zita
18. Simon Jázmin
19. Széles Inessa
20. Tampu Melinda
21. Varanek Hanna Nóra
22. Vernel Anna Zoé

4.b osztály
Osztálytanítók: Viplak Katalin
Kissné Czárán Eszter

01. Ábrahám Édua Diána
02. Cseh Noémi
03. Csereklye Csenge
04. Fábián Anna Bella
05. Heincz Balázs András
06. Horváth Levente Sándor
07. Jókai Anna Veronika
08. Juhász Gréta
09. Kemechey Zalán Zsombor
10. Kiss Ferenc
11. Kiss Hunor Márton
12. Kolcsár Olivér
13. Kovacsics Luca
14. Kökény Jázmin
15. Marton Tímea
16. Mislai Szófia
17. Nagy Dániel Lajos
18. Nyitrai-Szabó Ninetta
19. Percze Zsombor
20. Ragó Márton
21. Schweighardt Lili Zsuzsanna
22. Szabó Márton Kálmán
23. Szabó Virág
24. Sziva Soma
25. Tóth Norbert
26. Varga Miklós Gergely

5.a osztály
Osztályfőnök: Orosz János Iván

01. Aradi Réka
02. Fancsali Klaudia Kíra
03. Fodor Levente
04. Gáspár György
05. Geszten-Kovács Vencel
06. Hevesi Zoltán
07. Holán-Nyári Linda
08. Molnár Luca
09. Nótás Merse Attila
10. Novák András
11. Persőtzi Luca
12. Rádi Magor
13. Rigó-Mészáros Anna Kata    mt.
14. Rippel Vilmos Dániel
15. Sárközy László
16. Schönberger Botond
17. Sós Boglárka
18. Susán Adrienn
19. Sztrecska Vivien
20. Szvetlik Patrik Pál

5.b osztály
Osztályfőnök: Papp Julianna Judit
Vaczó Zoltán József

01. Dunai Emma Luca
02. Fanczal Dániel
03. Fülöp Lilla
04. Gergely Vince
05. Gergelyi Viktória
06. Ivanics Benedek István
07. Mocskonyi Bulcsú
08. Molnár Krisztina Emese
09. Nagy Csaba
10. Nagy Máté Vince
11. Ormándlaki Zselyke Níla
12. Persőtzi Zselyke
13. Princz Dinesh Benjamin
14. Repárszky Richárd
15. Soos Abigél
16. Stumpf Vince
17. Szabados-Molnár Virág
18. Szente Natasa
19. Ujvári Edvárd Tamás
20. Zalaváry-Nagy Lelle

6.a osztály
Osztályfőnök: Lehóczky Dolli  

01. Antal Matthias Alex
02. Ardelean Levente
03. Baffia Gyula Levente
04. Billegi Alexandra
05. Fekete Hanna
06. Fenyvesi Vanda
07. Géczi Annamária
08. Gombai Kende László
09. Heves Balázs
10. Heves Hajnalka
11. Horváth Dávid Krisztián
12. Kulcsár Tamás Bendegúz
13. Lukács Lilien Anna
14. Németh Zora Csenge
15. Németh-Kokas Alexandra
16. Papp Petra
17. Sipos Liza Szofi
18. Sztrecska László

6.b osztály
Osztályfőnök: Lintner Andrea               
                         
01. Bagi Kincső Zonga
02. Balázsi Marcell
03. Balla Bodza Erzsébet
04. Bónyai Áron Máté
05. Czikora Bence Antal
06. Csizmadi Olivér
07. Dénes Manka
08. Füller Mátyás Barnabás
09. Gábor Tibor Bence
10. Hibbey Bíborka Mária
11. Juhász Alex
12. Kiss Réka Emese
13. Kóbor Gergely
14. Kollerits Szofi
15. Kovács Zalán
16. Lanczeth Lilien
17. Marton Szilvia
18. Németh Bendegúz
19. Öreglaki Panni
20. Pitvarosi Nimród
21. Szabó Réka Emma
22. Varga Ákos Benedek

7.a osztály
Osztályfőnök: Czuppon-Bunkóczy Tünde                                                             

01. Ágoston Barbara Jana
02. Ágoston Emese Luca
03. Bányai Dorián
04. Bóka Larissza Kiara
05. Budai Botond
06. Cserkuti Krisztián Tivadar
07. Deák Eszter Rebeka
08. Galacanosz Kosztasz
09. Gereben Lara
10. Gereben Lili
11. Geszten-Kovács Miron
12. Hajas Miklós Márk
13. Hegedűs-Bartha Sarolt
14. Heves Ramóna
15. Kinczel Marcell
16. Németh-Kokas Viktória
17. Pilz Máté
18. Reményi Lilla Nóra
19. Rippel Mátyás Max

7.b osztály
Osztályfőnök: Sziváné Bergmann Henriett

01. Ambrus Lelle Hajnalka
02. Bartis Ágnes
03. Berencz Fruzsina
04. Bodor Miklós Ádám
05. Budai Balázs
06. Czikora Milla
07. Éles Boldizsár
08. Fábián Emma Nóra
09. Faragó Boglárka
10. Fucskó-Bekker Balázs
11. Gergelyi Nikoletta
12. Héger Dominik
13. Juhász Csenge
14. Kátai Eszter
15. Kékesi Márton
16. Kovács Mira
17. Kovacsics Hanga
18. Kubus Dömötör
19. Mátyók Maja Eszter
20. Mocskonyi Janka
21. Nagy-Kozár Petra
22. Onucsán-Sipeki Benedek
23. Susán Anna
24. Szente Márk
25. Szilasi Bertalan
26. Zsolt Eszter

8.a osztály
Osztályfőnök: Gyarmathy Réka

01. Egerszegi Zsolt
02. Gáti Iringó
03. Géczi Sándor
04. G. Szalai Csilla
05. Holán-Nyári Veronika
06. Jenei Tamás
07. Kende Samu
08. Károly-Szabó Ádám
09. Király Lili Bettina
10. Kiss Csenge
11. Pánczél Zoárd Milán
12. Sáfár Eszter
13. Somogyi Ádám Károly
14. Surányi Rozi Rebeka
15. Szakos Anna Laura
16. Vernel Bálint Gábor

8.b osztály
Osztályfőnök: Kovács László Zoltánné

01. Baffia György Bendegúz
02. Bányai Donát
03. Csömör Dominik
04. Csubák Milán
05. Fieszl Barnabás
06. Gut Attila Tétény
07. Hermeczi Levente
08. Kiss Anna
09. Mező Mínea
10. Persőtzi Koppány Zsolt
11. Szabados-Molnár Levente
12. Szabó Ádám István
13. Sziva Boróka
14. Takács Roland
15. Takács Vivien
16. Tauber Elvíra
17. Zabolai András Noel
18. Zakar Anna Emma
19. Zandler Jázmin
20. Zakara Ákos Hunor

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic