Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI

pollacksuli
  • 2021. Tahitótfalu
  • Kossuth Lajos u. 26.
  • Tel.: 06 26 385 741
  • E-mail: szigetisk@gmail.com
  • Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

1.a osztály
Osztálytanítók: Bötkösné Molnár Éva
Kubanekné Bencze Hajnal napközi

    Bálint Boglárka
    Balogh Emma
    Belinszki Roland
    Buglyó Fanni
    Cseh Vanda
    Csóri Zoltán Lajos
    Elsik Márk Dávid
    Fanczal Bálint
    Faragó Zsófia
    Ficzere Gyöngyvér
    Goron Luca
    Ifju Luca
    Kudor-Dani Luca
    Mislai Liza
    Neruda Fruzsina
    Pilz Balázs
    Schrádi Máté
    Schweighardt Zsófia Éva
    Sipos Nóra
    Spiegel Zsófia
    Szarka Sándor
    Szüts Péter
    Téglás Boróka
    Tunyoghy Zselyke Anna
    Turi Szabolcs István
    Zabolai Zsolt Tamás


1.b osztály
Osztálytanítók: Balogh Zsolt és Nagy Zoltánné
Bereginé Deák Krisztina napközi, fejlesztő

    Balla Benett
    Bánsági Mór
    Berkesi Péter
    Bogdán Alex Márk
    Bozai Boglárka Sára
    Buzogány Virág
    Ferenczi Mira
    Hermeczi Zorka
    Kálmánczi Sándor Máté
    Klocz Kira
    Kocskovszki Csaba
    Kun Nátán
    Nagy Dániel
    Nyíri Lia
    Ott Levente Márk
    Pintér Márk Krisztián
    Sipos Benett Domos
    Surányi Benett Péter
    Szabó Sára
    Szakál Ádám Patrik
    Száki Norman
    Szedlacsek Balázs Noé
    Tampu Emília
    Váradi Anna
    Vass Mátyás


2. a osztály
Osztálytanítók: Csereklyéné Szente Ildikó
Farkasné Szabó Jutka napközi

    Ágoston Zoé
    Bálint Barnabás
    Balogh Ákos
    Belicza Fanni
    Bóta Beatrix
    Dénes Léna
    Erős Gerda
    Ivanics Adél Zsuzsanna
    Kállai Petra
    Kébert Marcell Ádám
    Kecskés-Greff Izabella
    Mészáros Iván
    Mile Bence Attila
    Mocskonyi Mia Sarolt
    Pánti Zente
    Puskás Patrícia Janka
    Radvánszki Marcellmt.
    Steiner Tamás
    Székely-Tóth Brúnó
    Szendrei Zita Erzsébet
    Tóth Emili Zoé
    Városi Barnabás
    Vass Gellért Manfréd
    Vecsei Ábel


2. b osztály
Osztálytanítók: Kecskés Tímea
Nagy Krisztina napközi

    Ágoston Blanka
    Bak Hanna
    Csernalovics Zoé
    Fülöp István
    Gajdos Mira
    Gajdos Noel Attila
    Heves Lilla Ilona
    Horváth Réka Nikolett
    Ifju Zora
    Jónás Zoltán
    Madarász Viktória
    Már Boglárka
    Marokity Bence
    Nemcsok Levente
    Németh-Kokas Bence
    Öreglaki Borbála Bejke
    Papp Zoltán Dominik
    Petkó Patrik
    Rácz Boldizsár
    Susán Adél
    Szalai Kornél Zsolt


3. a osztály
Osztálytanítók: Kovács László Zoltán      
Bóta Ágnes napközi

    Angyalos Dávid
    Balázsi Sándor
    Balczó Levente Szilárd
    Bárdos Péter Bálint
    Bihari Viktor
    Birkás Lili
    Bóka Zoltán Bence
    Bóta Benjámin
    Fodor Gergő Bendegúz
    Fülöp Mátyás István
    Gergely Emma Róza
    Halápi Amira
    Hankó Anna Róza
    Hermeczi Dániel
    Horváth Amélia
    Horváth Mercédesz Szofia
    Hutás Olivér
    Kulcsár Soma Botond
    Lakatos Levente
    Link Ferenc
    Marosi Hanna
    Molnár Csaba Gábor
    Mona Benedek
    Niesz Bianka
    Sipos Anna Erika
    Szakos Tamás Zoárd
    Tóth Zselyke
    Ványi Emma


3. b osztály
Osztálytanítók: Magyarné Rátóti Katalin
Bóta Ágnes napközi

    Balázsi Emma Flóra
    Bándi Hanna Nikolett
    Boskovitz Emília
    G. Szalai Gergő
    Gáti Kolos
    Homolya Krisztián
    Horváth Emese
    Horváth Csenge Mária
    Kiss Kiara Zorka
    Kőbányai Levente
    Kurcsics Lara
    Mengyi Mia Veronika
    Mohácsi Hanga
    Nagy Ambrus Lóránt
    Nagy Zalán Márk
    Pánti Nimród
    Petróczy Ábel Krisztián
    Pistyur Péter
    Sápy Bori
    Sipőcz Zselyke
    Somogyi Soma
    Szabó Kornél István
    Tarsoly Blanka
    Terjék Bence Noel
    Tóth Csepke
    Váradi Ádám
    Vass Olívia
    Zabó Ádám


4. a osztály
Osztálytanítók: Szabó Tamásné
Hock-Lupták Réka

    Argyelán Nándor László
    Balázsi Ádám
    Cservenák Aurél Botond
    Csór Zádor
    Dózsa Richárd
    Erős Sarolta
    Gelsei Kristóf
    Goron Hanna
    Heves Dóra Tamara
    Horváth Léna
    Ivanics Viola Tímea
    Jónás Sarolta
    Kós Olivér
    Majercsik Bendegúz
    Marjai Vajk Bálint
    Mózes Barnabás
    Sági Hedvig Zita
    Simon Jázmin
    Széles Inessa
    Tampu Melinda
    Vernel Anna Zoé


4. b osztály
Osztálytanítók: Viplak Katalin
Kissné Czárán Eszter

    Ábrahám Édua Diána
    Cseh Noémi
    Csereklye Csenge
    Fábián Anna Bella
    Heincz Balázs András
    Horváth Levente Sándor
    Jókai Anna Veronika
    Juhász Gréta
    Kemechey Zalán Zsombor
    Kiss Ferenc
    Kiss Hunor Márton
    Kolcsár Olivér
    Kovacsics Luca
    Kökény Jázmin
    Marton Tímea
    Mislai Szófia
    Nagy Dániel Lajos
    Nyitrai-Szabó Ninetta
    Percze Zsombor
    Ragó Márton
    Schweighardt Lili Zsuzsanna
    Szabó Márton Kálmán
    Szabó Virág
    Sziva Soma
    Tóth Norbert
    Varga Miklós Gergely


5. a osztály
Osztályfőnök: Orosz János Iván

    Aradi Réka
    Fancsali Klaudia Kíra
    Fodor Levente
    Gáspár György
    Geszten-Kovács Vencel
    Gillich Kurszán
    Hevesi Zoltán
    Holán-Nyári Linda
    Molnár Luca
    Nótás Merse Attila
    Novák András
    Persőtzi Luca
    Rádi Magor
    Rigó-Mészáros Anna Katamt.
    Rippel Vilmos Dániel
    Sárközy László
    Schönberger Botond
    Sós Boglárka
    Susán Adrienn
    Sztrecska Vivien
    Szvetlik Patrik Pál


5. b osztály
Osztályfőnök: Papp Julianna Judit

    Dunai Emma Luca
    Fanczal Dániel
    Fülöp Lilla
    Gergely Vince
    Gergelyi Viktória
    Ivanics Benedek István
    Mocskonyi Bulcsú
    Molnár Krisztina Emese
    Nagy Csaba
    Nagy Máté Vince
    Ormándlaki Zselyke Níla
    Persőtzi Zselyke
    Princz Dinesh Benjamin
    Repárszky Richárd
    Soos Abigél
    Stumpf Vince
    Szabados-Molnár Virág
    Szente Natasa
    Ujvári Edvárd Tamás
    Zalaváry-Nagy Lelle


6. a osztály
Osztályfőnök: Lehóczky Dolli  

    Antal Matthias Alex
    Ardelean Levente
    Baffia Gyula Levente
    Billegi Alexandra
    Fekete Hanna
    Fenyvesi Vanda
    Géczi Annamária
    Gombai Kende László
    Heves Balázs
    Heves Hajnalka
    Horváth Dávid Krisztián
    Kulcsár Tamás Bendegúz
    Lukács Lilien Anna
    Németh Zora Csenge
    Németh-Kokas Alexandra
    Papp Petra
    Sipos Liza Szofi
    Sztrecska László


6. b osztály
Osztályfőnök: Lintner Andrea              

    Bagi Kincső Zonga
    Balázsi Marcell
    Balla Bodza Erzsébet
    Bónyai Áron Máté
    Czikora Bence Antal
    Csizmadi Olivér
    Dénes Manka
    Füller Mátyás Barnabás
    Gábor Tibor Bence
    Hibbey Bíborka Mária
    Kiss Réka Emese
    Kollerits Szofi
    Kovács Zalán
    Lanczeth Lilien
    Marton Szilvia
    Németh Bendegúz
    Öreglaki Panni
    Pitvarosi Nimród
    Szabó Réka Emma
    Varga Ákos Benedek


7. a osztály
Osztályfőnök: Czuppon-Bunkóczy Tünde

    Ágoston Barbara Jana
    Ágoston Emese Luca
    Bányai Dorián
    Bóka Larissza Kiara
    Budai Botond
    Cserkuti Krisztián Tivadar
    Deák Eszter Rebeka
    Galacanosz Kosztasz
    Gereben Lara
    Gereben Lili
    Geszten-Kovács Miron
    Hajas Miklós Márk
    Hegedűs-Bartha Sarolt
    Heves Ramóna
    Kinczel Marcell
    Musicz Tamás Kristóf
    Németh-Kokas Viktória
    Pilz Máté
    Reményi Lilla Nóra
    Rippel Mátyás Max


7. b osztály
Osztályfőnök: Sziváné Bergmann Henriett

    Ambrus Lelle Hajnalka
    Bartis Ágnes
    Berencz Fruzsina
    Bodor Miklós Ádám
    Budai Balázs
    Czikora Milla
    Éles Boldizsár
    Fábián Emma Nóra
    Faragó Boglárka
    Fucskó-Bekker Balázs
    Gergelyi Nikoletta
    Héger Dominik
    Juhász Csenge
    Kátai Eszter
    Kékesi Márton
    Kovács Mira
    Kovacsics Hanga
    Kubus Dömötör
    Mátyók Maja Eszter
    Mocskonyi Janka
    Nagy-Kozár Petra
    Onucsán-Sipeki Benedek
    Susán Anna
    Szente Márk
    Szilasi Bertalan
    Zsolt Eszter


8. a osztály
Osztályfőnök: Gyarmathy Réka

    Egerszegi Zsolt
    Gáti Iringó
    Géczi Sándor
    G. Szalai Csilla
    Holán-Nyári Veronika
    Jenei Tamás
    Kende Samu
    Károly-Szabó Ádám
    Király Lili Bettina
    Kiss Csenge
    Pánczél Zoárd Milán
    Sáfár Eszter
    Somogyi Ádám Károly
    Surányi Rozi Rebeka
    Szakos Anna Laura
    Vernel Bálint Gábor


8. b osztály
Osztályfőnök: Kovács László Zoltánné

    Baffia György Bendegúz
    Bányai Donát
    Csömör Dominik
    Csubák Milán
    Fieszl Barnabás
    Gut Attila Tétény
    Hermeczi Levente
    Kiss Anna
    Mező Mínea
    Persőtzi Koppány Zsolt
    Szabados-Molnár Levente
    Szabó Ádám István
    Sziva Boróka
    Takács Roland
    Takács Vivien
    Tauber Elvíra
    Zabolai András Noel
    Zakar Anna Emma
    Zandler Jázmin
    Zakara Ákos Hunor

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic