• Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

Karácsonyi szeretetszolgálat

A KEMCSE, Keresztszülők a Moldvai Csángómagyarokért Egyesület az idén is megszervezte a moldvai csángó gyerekeknek a karácsonyi csomagok gyűjtését. A tahitótfalui iskola és az önkormányzat immár 7. éve idén is részt vett a gyűjtésben.

Az idén tíz faluba több mint ötszáz diáknak készítettek csomagot. A csomagokba édességet, szaloncukrot, csokoládét, kekszet, iskolaszereket, apróbb játékokat gyűjtött az egyesület.

Jolanda Willemse, a KEMCSE-elnöke jött el az ajándékokért.

Szeretnénk köszönetet mondani a kedves szülőknek, iskolánk diákjainak, tanárainak, Dr. Sajtos Sándor polgármester úrnak,  hogy idén is számtalan szép ajándékkal tudtunk kedveskedni a moldvai legkeletibb magyar gyerekeknek.

Zakar Ágnes intézményvezető

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic