• Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

"5 éves a Mesélő gyümölcsliget"

A Visegrád Mogyoró-hegyen található Madas László Erdei Iskola fennállásának 35. évfordulója és a Mesélő Gyümölcsliget 5. évfordulója alkalmából meghirdetett rajzpályázaton Kiss Kiara Zorka, iskolánk 4.b osztályos tanulója 2. helyezést ért el.

A 2023. november 17-én az Erdei Művelődés Házában megtartott jubileumi ünnepségen dr. Tarnai Richárd, Pest vármegyei főispántól vehette át az oklevelét.
A 4. b osztályt két éve az a megtiszteltetés érte, hogy a Mesélő Gyümölcsligetben kapott egy gyümölcsfát, melyre nagyon büszkék vagyunk. Kiara ennek a fának a történetét rajzolta meg.

Köszönjük Magyarné Rátóti Katalin tanítónő felkészítő munkáját és az erdei iskolával való gyümölcsöző éveken keresztüli természetvédő tevékenységét, melybe bevonta Tanítványait is. Gratulálunk Kiss Kiara Zorka sikeres pályázatához!

Iskolavezetés

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic