• Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

Idén is megszerveztük hagyományos balatonkerülő kerékpáros vándortáborunkat. A hatnapos túrán 23 diák vett részt. A diákok vonattal, a kerékpárok teherautóval utaztak le Szabadisóstóra, a kiinduló helyszínre. Innét az óramutató járásával ellentétes irányba kezdtük a túrát. Végig kiváló időben sikerült tekerni, az esőkabátokra nem volt szükség. Nagyobb műszaki probléma sem adódott. Mindössze egy defektet kellett szerelni. Így semmi sem hátráltatta az önfeledt kikapcsolódást. Első szálláshelyünk Paloznakon volt, majd  Révfülöp, Balatonederics és végül Fonyódliget következett. A sok tekerés után mindig jól esett a megmártózás a nem is olyan hűs habokban. Ismét sok élménnyel lettünk gazdagabbak.

Molnár Ákos és Pacor Vilmos táborvezetők

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic