Színházlátogatás

A kincses sziget

Szombaton, január 15-én ellátogattunk a Pesti Magyar Színházba, hogy megnézzük a ,,Kincses sziget” című előadást. Dennis Martin zenés darabja a híres skót író, Robert Louis Stevenson életén keresztül kormányoz végig minket, ahogy bohém betegeskedő fiatalból kora legnagyobb kalandregény-írójává válik. Az életét és a regényírás folyamatát párhuzamosan látjuk, nagyon látványos színpadtechnikai megoldásokkal, óriás kivetítőkkel. Ezeken kívül a fülbemászó dalok teszik A Kincses Szigetet élvezhetővé minden korosztály számára.

7.a osztályból: Gáti Iringó, G. Szalai Csilla, Kiss Csenge, Szakos Anna, Király Lili,       Gyarmathy Réka (of)