Vidámság és munka

A szüleimmel elvállaltuk a 8.B osztály utolsó közös osztálykirándulásának megszervezését.
Az osztály reggel 9 körül érkezett a házunkhoz ahol szívesen bekapcsolódtak a feladatokba. Fával kapcsolatos tennivalókkal indult a nap,majd emlékoszlopot faragtunk.Mindezek nem is olyan egyszerű feladatok, a favágás kemény férfi munka a szögek eltávolítása kitartást igényel, de szakértelem kell ahhoz is, hogy a fa rendben a tárolóba kerüljön. Emlékoszlopul egy két és fél méter hosszú fát készített elő apukám amit együtt megcsiszoltunk, megfaragtunk és lefestettünk majd egy emléktáblát helyezetünk el rajta és az egészet lebetonoztuk a kert végében. A napot bográcsozássál folytattuk majd végül sor került izgalmas poker partikra is.
Remélem ha lesz osztálytalálkozonk, újra vendégül láthatjuk az osztályt.

Argyelán László 8.B osztályos tanuló.

Az utolsó közös kirándulásunk

A 8.a és 8.B osztály közösen részt vett egy élményben gazdag kiránduláson. Szentendrére mentünk paintballozni.
Igen csak izgalmasra sikeredett. A paintball lényege,hogy kis festékes golyókkal lövünk a másikra és olyan az egész, mint egy harc. A két osztály egymás ellen volt és bár a játékban ellenségek voltunk, nagyon szép közös élményekkel távoztunk a csatatérről.
Számomra a legnagyobb élményt a terep ruha viselése, a fegyver használat és a helyszínek felépítési módjának érdekességében rejlett.
Szívesen mennék máskor is!????

Fehér Napsugár, 8.B osztályos tanuló.