"A Tahitótfalui Általános Iskola Gyermekeiért" alapítvány

Elnök: Csizmadi Andrea

Létszám: 3 fő

Az alapítvány céljai:
A tahitótfalui Pollack Mihály Általános és Zeneiskolába járó tanulók neveléséhez és oktatásához anyagi segítség nyújtása, különös tekintettel az alábbiakra:

- Az oktatás tárgyi, technikai feltételeinek javítása, képességfejlesztés, ismeretterjesztés

- Az idegen nyelv tanulásának elősegítése - Iskolai szabadidős programok támogatása (hozzájárulás osztálykirándulások, táborok, szabadidős rendezvények költségeihez)

- Hátrányos körülmények között élő, jól tanuló diákok társadalmi esélyegyenlőségének megteremtése.

- Tanulmányi, sport- és kulturális versenyek, vetélkedők, pályázatok lebonyolításának előmozdítása (nevezési díjak kifizetése, helyezettek díjazása, szervezési költségek átvállalása)

Alapítványunk közhasznú szervezet, így jogosult az adófizetők magánszemélyek SZJA 1%-ára. Az Alapítvány egyéb adományokat is köszönettel elfogad.

Aki készpénzzel tudja munkánkat segíteni a Dunakanyar Takarékszövetkezet Tahitótfalui Kirendeltségén vezetett 64700021-10004225 számú bankszámlára tud átutalásokat vagy befizetéseket teljesíteni.