• Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

2022. Május. 03.

Rézfúvós verseny

2022. április 13-án Gödön került megrendezésre a VII. Pest Megyei Rézfúvós Verseny, melyen szigetmonostori tanítványaink is megmérettették tudásukat.
Rézfúvós verseny

2022. Május. 02.

Ifjú Muzsikusok XV. Kamarazenei Találkozója

Egy év kihagyás után, április 9-én szombaton délelőtt a Népházban hét Zeneiskola ifjú muzsikusait láttuk vendégül, akik különböző hangszer-összeállítású, és változatos létszámú kamarazenei produkciókkal érkeztek hozzánk a Du
Ifjú Muzsikusok XV. Kamarazenei Találkozója

2022. Március. 28.

Dunakanyari Ifjú Muzsikusok Kamarazenei találkozójaTahitótfalun

2022 áprilisában, egy év kihagyás után rendezi meg iskolánk, a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a dunakanyari alapfokú művészeti iskolák zenei találkozóját.
Dunakanyari Ifjú Muzsikusok Kamarazenei találkozójaTahitótfalun

2022. Március. 28.

A művészeti iskola eseményei Szigetmonostoron

Tűzzománcosok kiállítása a szigetmonostori és Dunakanyari Kézműves Kiállítás és vásár a Faluházban
A művészeti iskola eseményei Szigetmonostoron

2022. Január. 04.

A MONOSTORI ADVENTI JÓTÉKONYSÁGI KONCERT ÉS VÁSÁR

Nagy izgalommal és szeretettel készültünk mindannyian - a szentendrei-szigeti Alapfokú Művészeti Iskola növendékei és tanárai egyaránt - az adventi koncertre és jótékonysági vásárra, ami egyben a művészeti iskola adománygyűjtő esem?
A MONOSTORI ADVENTI JÓTÉKONYSÁGI KONCERT ÉS VÁSÁR

Adventi Jótékonysági Koncert és Vásár

Szeretettel várunk mindenkit a Művészeti Iskola adománygyűjtő eseményére!
Adventi Jótékonysági Koncert és Vásár

Köszönetnyilvánítás

Szeretném megköszönni a szigetmonostori és a pócsmegyeri polgármesterek, jegyzők és a képviselőtestület tagjainak támogató döntését, miszerint a Fém- és zománcművészeti szak – Tűzzománc - (Képző- és iparművészeti tanszak) ös
Köszönetnyilvánítás

Piros Lábos és a Művészeti Iskola

Aktív résztvevői voltak az Alapfokú művészeti Iskola művésztanárai és növendékei a település legnagyobb szabású rendezvényének, a Piros Lábos fesztiválnak, ahol a fellépők mindig igazi különlegességet kínálnak a gyerekeknek és
Piros Lábos és a Művészeti Iskola

2021. Október. 12.

Zene világnapja

Az idei tanévben rendhagyó módon ünnepeltük meg a Zene Világnapját október 1-én az iskolánkban,
Zene világnapja

2021. Június. 30.

Kreatív fuvolaverseny

Az idén első alkalommal rendezték meg a Kreatív Fuvolaversenyt, melyet Dudinszky Nóra fuvola tanárnő hívott életre.
Kreatív fuvolaverseny

2021. Április. 02.

Áldott Húsvétot!

Áldott Húsvétot kívánunk az iskola egész közösségének, tanulóknak, szülőknek, dolgozóknak
Áldott Húsvétot!

2021. Március. 12.

Szigetmonostori néptánc tagozatunk munkája

Szeretnénk betekintést nyújtani ezzel a videóval a szigetmonostori néptánc tagozatunk munkájába.
Szigetmonostori néptánc tagozatunk munkája

2021. Március. 01.

Művészeti iskola a Szentendrei-szigeten

Az idei tanévtől egy 300 növendéket tanító összevont szigeti  művészeti iskola várja a környék diákjait, akik délutánonként klasszikus zenét, szolfézst, zeneismeretet, népi hegedűt, néptáncot, tűzzománcot szeretnének tanulni.
Művészeti iskola a Szentendrei-szigeten

2021. Január. 05.

Békés Ünnepeket!

Szeretnénk ezzel a válogatás videóval betekintést nyújtani a Művészeti Iskola évközi munkájába.
Békés Ünnepeket!

2020. December. 18.

Tájékoztató a Művészeti Iskolába beiratkozásról, működéséről

2020. Június. 17.

Zeneiskolánk hegedű zenekarának rendhagyó online koncertje Éliás-Szalay Ágnes tanárnő vezetésével

2020. Június. 17.

Zeneiskolai beiratkozás lezárult

Az előzetes beiratkozás lezárult
Zeneiskolai beiratkozás lezárult

2020. Április. 27.

Zeneiskolai beiratkozás

Folyamatosan zajlik május végéig az alábbi űrlap a kitöltésével.
Zeneiskolai beiratkozás

2020. Január. 06.

Adventi hangversenyek

Az elmúlt adventi időszakban zeneiskolásaink több helyen is szerepeltek, melyeken megmutatták tudásukat és segítették ráhangolni a közönséget a Szeretet Ünnepére.
Adventi hangversenyek

2019. Október. 29.

„Legyen a zene mindenkié!”

1975 óta október elsején az egész világon a zenét ünnepeljük.
„Legyen a zene mindenkié!”

ElsőElőző123KövetkezőUtolsó

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic