Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI

pollacksuli
  • 2021. Tahitótfalu
  • Kossuth Lajos u. 26.
  • Tel.: 06 26 385 741
  • E-mail: szigetisk@gmail.com
  • Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

1.a osztály
Osztálytanítók:    Csereklyéné Szente Ildikó

                            Farkasné Szabó Jutka napközi

01.    Ágoston Zoé
02.    Bálint Barnabás
03.    Balogh Ákos
04.    Belicza Fanni
05.    Bóta Beatrix
06.    Dénes Léna
07.    Erős Gerda
08.    Ivanics Adél Zsuzsanna
09.    Kállai Petra
10.    Kébert Marcell Ádám
11.    Kecskés-Greff Izabella
12.    Mészáros Iván
13.    Mile Bence Attila
14.    Mocskonyi Mia Sarolt
15.    Pánti Zente
16.    Puskás Patrícia Janka
17.    Radvánszki Marcell        mt.
18.    Steiner Tamás
19.    Székely-Tóth Brúnó
20.    Szendrei Zita Erzsébet
21.    Tóth Emili Zoé
22.    Városi Barnabás
23.    Vass Gellért Manfréd
24.    Vecsei Ábel


1.b osztály
Osztálytanítók:    Kecskés Tímea

                            Nagy Krisztina napközi

01.    Ágoston Blanka
02.    Bak Hanna
03.    Csernalovics Zoé
04.    Fülöp István
05.    Gajdos Mira
06.    Gajdos Noel Attila
07.    Heves Lilla Ilona
08.    Horváth Réka Nikolett
09.    Ifju Zora
10.    Jónás Zoltán
11.    Madarász Viktória
12.    Már Boglárka
13.    Marokity Bence
14.    Nagy Jázmin Viktória
15.    Nemcsok Levente
16.    Németh-Kokas Bence
17.    Öreglaki Borbála Bejke
18.    Papp Zoltán Dominik
19.    Petkó Patrik
20.    Rácz Boldizsár
21.    Susán Adél
22.    Szalai Kornél Zsolt


2. a osztály
Osztálytanítók:    Kovács László Zoltán

                            Bóta Ágnes napközi  

01.    Angyalos Dávid
02.    Balázsi Sándor
03.    Balczó Levente Szilárd
04.    Bárdos Péter Bálint
05.    Bihari Viktor
06.    Birkás Lili
07.    Bíró Benett
08.    Bóka Zoltán Bence
09.    Bóta Benjámin
10.    Fodor Gergő Bendegúz
11.    Fülöp Mátyás István
12.    Halápi Amira
13.    Hankó Anna Róza
14.    Hermeczi Dániel
15.    Horváth Amélia
16.    Horváth Mercédesz Szofia
17.    Hutás Olivér
18.    Kulcsár Soma Botond
19.    Lakatos Levente
20.    Link Ferenc
21.    Molnár Csaba Gábor
22.    Mona Benedek
23.    Niesz Bianka
24.    Sipos Anna Erika
25.    Szakos Tamás Zoárd
26.    Tóth Zselyke
27.    Ványi Emma


2. b osztály
Osztálytanítók:    Magyarné Rátóti Katalin

                            Czuppon -Bunkóczy Tünde

01.    Balázsi Emma Flóra
02.    Bándi Hanna Nikolett
03.    Boskovitz Emília
04.    G. Szalai Gergő
05.    Gáti Kolos
06.    Homolya Krisztián
07.    Horváth Emese
08.    Horváth Csenge Mária
09.    Kiss Kiara Zorka
10.    Kőbányai Levente
11.    Mengyi Mia Veronika
12.    Mohácsi Hanga
13.    Nagy Ambrus Lóránt
14.    Nagy Zalán Márk
15.    Pánti Nimród
16.    Petróczy Ábel Krisztián
17.    Pistyur Péter
18.    Sápy Bori
19.    Sipőcz Zselyke
20.    Somogyi Soma
21.    Szabó Kornél István
22.    Tarsoly Blanka
23.    Terjék Bence Noel
24.    Tóth Csepke
25.    Váradi Ádám
26.    Vass Olívia
27.    Zabó Ádám


3. a osztály
Osztálytanítók:    Szabó Tamásné

                            Hock-Lupták Réka

01.     Argyelán Nándor László
02.     Balázsi Ádám    
03.     Cservenák Aurél Botond
04.     Csór Zádor
05.     Dózsa Richárd
06.     Erős Sarolta
07.     Gelsei Kristóf
08.     Goron Hanna
09.     Heves Dóra Tamara
10.     Horváth Léna
11.     Ivanics Viola Tímea
12.     Jónás Sarolta
13.     Kós Olivér
14.     Majercsik Bendegúz
15.     Marjai Vajk Bálint
16.     Mózes Barnabás
17.     Sági Hedvig Zita
18.     Simon Jázmin
19.     Széles Inessa
20.     Tampu Melinda
21.      Vernel Anna Zoé
22.     Pap Tibor András            mt.


3. b osztály
Osztálytanítók:    Viplak Katalin

                            Kissné Czárán Eszter

01.     Ábrahám Édua Diána
02.     Cseh Noémi
03.     Csereklye Csenge
04.     Fábián Anna Bella
05.     Heincz Balázs András
06.     Horváth Levente Sándor
07.     Jókai Anna Veronika
08.     Juhász Gréta
09.     Kemechey Zalán Zsombor
10.     Kiss Hunor Márton
11.     Kolcsár Olivér
12.     Kolozsvári Miklós Ferenc
13.     Kovacsics Luca
14.     Kökény Jázmin
15.     Marton Tímea
16.     Mislai Szófia
17.     Nagy Dániel Lajos
18.     Nyitrai-Szabó Ninetta
19.     Percze Zsombor
20.     Ragó Márton
21.     Schweighardt Lili Zsuzsanna
22.     Szabó Márton Kálmán
23.     Szabó Virág
24.     Sziva Soma
25.     Takács Máté Attila
26.     Tóth Norbert
27.     Varga Miklós Gergely


4. a osztály
Osztálytanítók:    Balogh Zsolt

                            Nagy Zoltánné, Bereginé Deák Krisztina napközi    

01.     Aradi Réka
02.     Fancsali Klaudia Kíra
03.     Gáspár György
04.     Geszten-Kovács Vencel
05.     Gillich Kurszán
06.     Hevesi Zoltán
07.     Kolozsi Adél
08.     Kovács Anna
09.     Kovács Eszter
10.     Molnár Luca
11.     Novák András
12.     Persőtzi Luca
13.     Rádi Magor
14.     Rippel Vilmos Dániel
15.     Sárközy László
16.     Schönberger Botond
17.     Sós Boglárka
18.     Susán Adrienn
19.     Szvetlik Patrik Pál


4.b osztály
Osztálytanítók:    Bötkösné Molnár Éva

                            Kubanekné Bencze Hajnal

01.    Dunai Emma Luca
02.    Fanczal Dániel
03.    Fülöp Lilla
04.    Gergely Vince
05.    Gergelyi Viktória
06.    Ivanics Benedek István
07.    Marosvölgyi Melinda
08.    Mocskonyi Bulcsú
09.    Molnár Krisztina Emese
10.    Molnár Luca Szonja
11.    Nagy Csaba
12.    Nagy Máté Vince
13.    Ormándlaki Zselyke Níla
14.    Persőtzi Zselyke
15.    Princz Dinesh Benjamin
16.    Repárszky Richárd
17.    Soos Abigél
18.    Stumpf Vince
19.    Szabados-Molnár Virág
20.    Szente Natasa
21.    Zalaváry-Nagy Lelle


5. a osztály
Osztályfőnök: Lehóczky Dolli  

01.    Antal Matthias Alex
02.    Ardelean Levente
03.    Baffia Gyula Levente
04.    Billegi Alexandra
05.    Fekete Hanna
06.    Fenyvesi Vanda
07.    Géczi Annamária
08.    Gombai Kende László
09.    Heves Balázs
10.    Heves Hajnalka
11.    Horváth Dávid Krisztián
12.    Kulcsár Tamás Bendegúz
13.    Németh Zora Csenge
14.    Németh-Kokas Alexandra
15.    Papp Petra
16.    Piriczki László Márk
17.    Rigó-Mészáros Anna Kata            mt.
18.    Sipos Liza Szofi


5. b osztály
Osztályfőnök: Lintner Andrea               
                         
01.    Bagi Kincső Zonga
02.    Balázsi Marcell
03.    Balla Bodza Erzsébet
04.    Bende-Váranczki Viktória Emma
05.    Bónyai Áron Máté
06.    Czikora Bence Antal
07.    Csizmadi Olivér
08.    Dénes Manka
09.    Füller Mátyás Barnabás
10.    Gábor Tibor Bence
11.    Hibbey Bíborka Mária
12.    Juhász Alex
13.    Kiss Réka Emese
14.    Kóbor Gergely
15.    Kollerits Szofi
16.    Kovács Zalán
17.    Lanczeth Lilien
18     Marton Szilvia
19.    Németh Bendegúz
20.    Öreglaki Panni
21.    Pitvarosi Nimród
22.    Szabó Réka Emma
23.    Vanek Lotti
24.    Varga Ákos Benedek


6. a osztály
Osztályfőnök: Fábián Csaba

                       Orosz János Iván                                                            

01.    Ágoston Barbara Jana
02.    Ágoston Emese Luca
03.    Bányai Dorián
04.    Bóka Larissza Kiara
05.    Budai Botond
06.    Cserkuti Krisztián Tivadar
07.    Deák Eszter Rebeka
08.    Galacanosz Kosztasz
09.    Gereben Lara
10.    Gereben Lili
11.    Geszten-Kovács Miron
12.    Hajas Miklós Márk
13.    Hegedűs-Bartha Sarolt
14.    Heves Ramóna
15.    Kinczel Marcell
16.    Németh-Kokas Viktória
17.    Pilz Máté
18.    Reményi Lilla Nóra
19.    Rippel Mátyás Max


6.b osztály
Osztályfőnök: Sziváné Bergmann Henriett

                       Fábián Csaba                                      

01.     Ambrus Lelle Hajnalka
02.     Bartis Ágnes
03.     Berencz Fruzsina
04.     Bodor Miklós Ádám
05.     Budai Balázs
06.     Czikora Milla
07.     Éles Boldizsár
08.     Fábián Emma Nóra
09.     Faragó Boglárka
10.     Fucskó-Bekker Balázs
11.     Gergelyi Nikoletta
12.     Héger Dominik
13.     Juhász Csenge
14.     Kátai Eszter
15.     Kékesi Márton
16.     Kovács Mira
17.     Kovacsics Hanga
18.     Kubus Dömötör
19.     Mátyók Maja Eszter
20.     Mocskonyi Janka
21.     Nagy-Kozár Petra
22.     Onucsán-Sipeki Benedek
23.     Susán Anna
24.     Szente Márk
25.     Szilasi Bertalan
26.     Zabó Olivér
27.     Zsolt Eszter


7. a osztály
Osztályfőnök: Gyarmathy Réka

01.    Egerszegi Zsolt
02.    Gáti Iringó
03.    Géczi Sándor
04.    G. Szalai Csilla
05.    Jenei Tamás
06.    Kende Samu
07.    Károly-Szabó Ádám
08.    Király Lili Bettina
09.    Kiss Csenge
10.    Pánczél Zoárd Milán
11.    Sáfár Eszter
12.    Somogyi Ádám Károly
13.    Surányi Rozi Rebeka
14.    Szakos Anna Laura
15.    Székely Borbála Ilona
16.    Vernel Bálint Gábor


7. b osztály
Osztályfőnök: Kovács László Zoltánné

01.    Baffia György Bendegúz
02.    Bányai Donát
03.    Csömör Dominik
04.    Csubák Milán
05.    Fieszl Barnabás
06.    Gut Attila Tétény
07.    Hermeczi Levente
08.    Kiss Anna
09.    Mező Mínea
10.    Persőtzi Koppány Zsolt
11.    Szabados-Molnár Levente
12.    Szabó Ádám István
13.    Sziva Boróka
14.    Takács Roland
15.    Takács Vivien
16.    Tauber Elvíra
17.    Zabolai András Noel
18.    Zakar Anna Emma
19.    Zandler Jázmin
20.    Zakara Ákos Hunor


8. a osztály
Osztályfőnök: Papp Julianna Judit                      

01.    Czilik Ádám Csaba
02.    Galacánosz Giannis Ferenc
03.    Horváth Eszter Angyalka
04.    Huber Alexandra
05.    Juhász Erik
06.    Kovács Balázs
07.    Németh Nándor Szabolcs
08.    Nyusa Boglárka
09.    Ott Meredisz Klarissza
10.    Poós Dániel
11.    Poós Dominik
12.    Rippel Lili Sára
13.    Sós Jázmin Natália
14.    Surányi Bálint
15.    Szalai Ádám
16.    Tannert Zsolt Erik
17.    Tarpay Alexa
18.    Tordai Tamara
19.    Turán Bendegúz László
20.    Vass Lilien
21.    Virág Leila Lilla


8. b osztály
Osztályfőnök: Vaczó Zoltán József

01.    Bántó Boglárka
02.    Benedek Bianka
03.    Frey Ábel
04.    Frey Zsófi
05.    Gillich Kara Kán
06.    Grill Álmos Levente
07.    Gyimesi Gabriella Anna
08.    Horváth Soma
09.    Jenei Róbert
10.    Kállai Ádám
11.    Kánai Gergő
12.    Kiss Liliána Virág
13.    Kun Zoé
14.    Mandics Patrik
15.    Mátyók Zoltán Dániel
16.    Nagy Jázmin
17.    Nagy Vivien Nikolett
18.    Pilz Flóra
19.    Schiszler Zsombor József
20.    Schwanner Laura
21.    Szabó Zénó Attila
22.    Trybek Gergő

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic