2022. Január. 31.

NÉPTÁNCGÁLA SZIGETMONOSTORON

Az elmúlt két év viszontagságai következtében, mikor a járványhelyzet miatt egy olyan átmeneti kényszerhelyzetet éltünk meg azzal, hogy a tanulás színterét az iskolákból a pedagógusok és a diákok otthonába kellett áthelyezni.
NÉPTÁNCGÁLA SZIGETMONOSTORON

Természetjáró szakkör az iskolában

Iskolánkban már tizenegyedik éve működik a természetjáró szakkör.
Természetjáró szakkör az iskolában

2022. Január. 28.

A magyar kultúra napja a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában

Azért gyűltünk ma itt össze, hogy megemlékezzünk a holnapi napról, január 22-ről, a MAGYAR KULTÚRA NAPJÁRÓL.

Pomázi Tűzoltózenekar bemutatója az iskolában

A Magyar kultúra napján iskolánkba látogatott a Pomázi Tűzoltó zenekar.
Pomázi Tűzoltózenekar bemutatója az iskolában

Színházlátogatás

Szombaton, január 15-én ellátogattunk a Pesti Magyar Színházba, hogy megnézzük a ,,Kincses sziget” című előadást.
Színházlátogatás

Félévi kiállításunk- Tűzzománc szak

Félévi kiállítást rendezni két helyszínen egyszerre az energikus tanítványokkal együtt egy örömteli, vidám és egyben kemény munka is. Pócsmegyeren „saját terepen” készült el most először az elsős és másodikos tűzzománcos diá
Félévi kiállításunk- Tűzzománc szak

2022. Január. 05.

Karácsony az iskolában

Téli szünet előtti utolsó tanítási napon csodás előadást varázsolt elénk a 3.b osztály. A darab címe:
Karácsony az iskolában

2022. Január. 03.

Ha betér az égi király

Ha betér az égi király címmel december 16-án délután vendégünk volt Fabók Mancsi bábszínháza
Ha betér az égi király

2022. Január. 03.

Adventi koncert és vásár a tahitótfalui iskolában

Nagy örömünkre a járványügyi biztonsági intézkedések mellett meg tudtuk tartani az idei évben az adventi koncertünket és a vásárt.
Adventi koncert és vásár a tahitótfalui iskolában

2021. December. 21.

Egészségfejlesztési nap – karácsonyi projektnap

Ha szombaton kell iskolába jönni, ahhoz senkinek nincs nagy kedve. Most azonban jókedvvel jöhettünk, mert egy színes, mozgalmas napnak néztünk elébe. Minden az elvárásaink szerint alakult.
Egészségfejlesztési nap – karácsonyi projektnap

2021. December. 21.

Múzeumi nap az iskolában

Egy tanításnélküli munkanapot fordítottunk arra, hogy múzeumokat látogassunk meg.
Múzeumi nap az iskolában

2021. December. 03.

Gyűjtés a moldvai csángómagyar gyerekeknek

Évek óta az adventi időszak elmaradhatatlan része a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI-ban, hogy a moldvai csángómagyar gyerekeknek karácsonyi ajándékokat gyűjtünk.
Gyűjtés a moldvai csángómagyar gyerekeknek

2021. December. 03.

Térségi pályaorientációs nap Tahitótfalun a Danubia TV adásában

2021. November. 19.

Pályaorientációs nap

Pályaorientációs nap Tahitótfalun; villanyszerelő, csecsemőgondozó, rendőr, burkoló, autószetelő, cukrász, fodrász, mezőgazdaság, erdész.
Pályaorientációs nap

Bolyai matematikaverseny 2021

Az idei Bolyai matematikaverseny 2021. október 15-én került megrendezésre.
Bolyai matematikaverseny 2021

2021 OMÉK

A Hungexpo területén található az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár, vagyis az OMÉK.
2021 OMÉK

Az aradi vértanúk emléknapja

Október 6-án megemlékeztünk az 1849. október 6-án Aradon kivégzett 13 tábornokra és a Pesten kivégzett első felelős miniszterelnökre, gróf Batthyány Lajosra.
Az aradi vértanúk emléknapja

Az 1956-os forradalom és szabadságharcra emlékeztünk az iskolában

1956-os forradalom tiszteletére az iskolában csodálatos ünnepélyt varázsoltak a Gyerekek a színpadra.
Az 1956-os forradalom és szabadságharcra emlékeztünk az iskolában

2021. Október. 12.

Zene világnapja

Az idei tanévben rendhagyó módon ünnepeltük meg a Zene Világnapját október 1-én az iskolánkban,
Zene világnapja

2021. Október. 08.

175 éves a Magyar Vasút-"sínes" álmok

Májusban különleges évfordulóra készült 2 szép pályamunka.
175 éves a Magyar Vasút-

ElsőElőző123456789101112KövetkezőUtolsó