2018. Május. 24.

6. osztály osztálykirándulás

Az idegen nyelvi kompetenciamérés után indultunk osztálykirándulásra.
6. osztály osztálykirándulás

2018. Május. 24.

Családi nap az iskolában

Május 5-én immáron negyedik alkalommal került megrendezésre a Tahitótfalui Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány szervezésében az iskolai Családi nap.
Családi nap az iskolában

2018. Május. 16.

Gyermekbaleset-megelőzési program az első osztályban

Márciusban megkeresett minket, mint első osztályos tanítókat Szárazné Fehér Tímea tagintézmény-vezető azzal a kéréssel, hogy kapcsolódjunk be abba a gyermekbaleset-megelőző programba, amelybe a térségben már több éve részt vesznek i
Gyermekbaleset-megelőzési program az első osztályban

Aranyérmek a körzeti diákolimpiai atlétikaversenyen

2018. május 3-án rendezték meg Szentendrén, az Altiszti Akadémián a körzeti atlétika versenyt.
Aranyérmek a körzeti diákolimpiai atlétikaversenyen

Kiváló teljesítény a nyelvvizsgán

Külön dicséret illeti azt a kilenc nyolcadikost, akik odaszánták ezt a tanévet az angol nyelvvizsgára való felkészülésre.
Kiváló teljesítény a nyelvvizsgán

Pollack-gála 2018.

Másodszor került sor iskolánk bemutatkozására egy kulturális seregszemle formájában a Pollack-gálán a sportcsarnokban.
Pollack-gála 2018.

2018. Május. 02.

Népművészeti sikerek!

Az idei évben első alkalommal jelentkezett iskolánk kerámia szakköre a XXIV. Népművészeti Versenyre.
Népművészeti sikerek!

2018. Április. 28.

Föld-napja iskolánkban

Április 21-én iskolánk felső tagozata szemetet szedett a híd feletti részen a Duna partján.
Föld-napja iskolánkban

2018. Április. 23.

Képek a téli tanulmányi kirándulásról

2018. Április. 18.

Német versmondó verseny 2018

Iskolánkban hagyományainknak megfelelően idén is megrendeztük a német versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét nagyon szépen szerepeltek.
Német versmondó verseny 2018

2018. Április. 17.

Pollack-nap-2017

Az idei Pollack-napot a fenntarthatóság, környezettudatosság témája köré szerveztük.
Pollack-nap-2017

2018. Március. 19.

AZ ELSŐ OSZTÁLYOS BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK

Szeretnénk megkönnyíteni az első osztályosok beiratkozása kapcsán az Önök munkáját és lerövidíteni a beiratkozás idejét, ezért feltesszük az iskolai honlapunkra a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat, hogy azt Önök otthon előre
AZ ELSŐ OSZTÁLYOS BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK

2018. Március. 13.

BEIRATKOZÁS AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA 1. OSZTÁLYÁBA

Általános iskolák 2018/2019. tanév első évfolyamaira történő beiratkozásra vonatkozóan
BEIRATKOZÁS AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA 1. OSZTÁLYÁBA

2018. Március. 10.

Könyvtári órák az iskolában

Március 6-án színvonalas könyvtári órára került sor, melynek anyagát Kubanekné Bence Hajnal állította össze az 5.b osztályosok számára.
Könyvtári órák az iskolában

2018. Március. 01.

TÁJÉKOZTATÓ A HITOKTATÁSRÓL

2018. Február. 26.

Dunakanyari Ifjú Muzsikusok Kamaratalálkozó 2018 február 17.

Az idén a pomázi, a budakalászi, a szentendrei, a dunabogdányi, és a tahitótfalui zeneiskola közel 90 tanulója vett részt a 12. kamarazenei találkozón.
Dunakanyari Ifjú Muzsikusok Kamaratalálkozó 2018 február 17.

SPORTEREDMÉNYEK

Leány focistáink 4 versenyen vettek részt.
SPORTEREDMÉNYEK

Országos német csapatverseny

A mondás úgy tartja, hogy „annyi ember vagy, ahány nyelvet beszélsz”. Ezt iskolánkban is fontosnak tartjuk és nagyon örülünk, hogy a szülők többsége is szükségesnek érzi az idegen nyelvek tanulását.
Országos német csapatverseny

Köszönetnyilvánítás

A Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola eszközállománya jelentős fejlődésen ment keresztül az utóbbi hónapokban.
Köszönetnyilvánítás

2018. Január. 30.

Kézilabda Diákolimpia

Ebben az évben is részt vettünk a Magyar Diáksport Szövetség által kiírt Területi Diákolimpián.
Kézilabda Diákolimpia

ElsőElőző1234567KövetkezőUtolsó