2020. Március. 19.

Levél a Szülőknek a koronavírus idején - a Váci Tankerülettől és Intézményvezetőtől

2020. Március. 19.

Az iskolapszichológus levele

Mivel tudjuk támogatni a gyerekeket a járvány idején? -- Elsősorban azzal, hogy mi magunk rendben vagyunk.
Az iskolapszichológus levele

2020. Február. 28.

Államilag finanszírozott általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosítás

A Magyar Állam nevében a Miniszterelnöki Kormányiroda két naptári évre szóló szerződést kötött az UNIQA Biztosító Zrt.-vel
Államilag finanszírozott általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosítás

XIV. Dunakanyari Ifjú Muzsikusok Kamaratalálkozója

Ismét kamarazenétől volt hangos Tahitótfalu
XIV. Dunakanyari Ifjú Muzsikusok Kamaratalálkozója

Vendégünk volt Nyulász Péter író

Február 18-án, a Magyar Széppróza Napján író-olvasó találkozón vettek részt alsó tagozatos tanulóink, amelyen Nyulász Péter íróval és könyveivel ismerkedtek meg.
Vendégünk volt Nyulász Péter író

Korcsolyázás a Városligetben

A Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola felső tagozata február 12-én a városligeti műjégpályára látogatott.
Korcsolyázás a Városligetben

Téli komplex tanulmányi kirándulás az alsó tagozaton

2020. február 12-én az alsó tagozatos tanítók osztályonként szervezték meg a téli komplex tanulmányi kirándulásokat.
Téli komplex tanulmányi kirándulás az alsó tagozaton

Sárkányhajó verseny Szarvason

Február 15-én Szarvason rendezték meg az országos medencés sárkányhajó versenyt.
Sárkányhajó verseny Szarvason

2020. Február. 04.

A XXV. Fábián Zoltán mese- és prózamondó verseny

A XXV. Fábián Zoltán mese- és prózamondó versenyt idén a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola rendezte 2020. január 31-én.
A XXV. Fábián Zoltán mese- és prózamondó verseny

Adventi hangversenyek

Az elmúlt adventi időszakban zeneiskolásaink több helyen is szerepeltek, melyeken megmutatták tudásukat és segítették ráhangolni a közönséget a Szeretet Ünnepére.
Adventi hangversenyek

Parlamentlátogatás a 6. évfolyamosoknak

Minden év decemberében a Szent Korona, a koronázási ékszerek, a magyar Parlament látogatását szervezzük meg a 6. évfolyam tanulói számára.
Parlamentlátogatás a 6. évfolyamosoknak

Bábelőadás Tahitótfalun

December 19-én délután szép meglepetés várta az alsós gyermekeket a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskolában.
Bábelőadás Tahitótfalun

Egészségfejlesztési és karácsonyi kézműves projekt-nap

A december 14-i munkanapon a szentendrei Egészségfejlesztési Irodának köszönhetően egészségnevelési napot tartottunk a gyerekeknek.
Egészségfejlesztési és karácsonyi kézműves projekt-nap

Siker a matek versenyen!

Tahitótfalui gyerekek szép eredménye a tankerületi matematika versenyen
Siker a matek versenyen!

Iskolai karácsony

Hagyományosan idén is a 3. évfolyamosok lepték meg iskolánk tanulóit a téli szünet előtti utolsó tanítási napon karácsonyi műsorral.
Iskolai karácsony

2019. December. 11.

Szentendre Város Baleset-megelőzési Bizottsága jótékonysági mikulás buli

Szentendre Rendőrkapitányság, Szentendre Város Baleset-megelőzési Bizottsága jótékonysági mikulás bulit tarott 2019. december 07-én
Szentendre Város Baleset-megelőzési Bizottsága jótékonysági mikulás buli

2019. December. 11.

Idősek napja

Idén is iskolánk 3. osztályosai köszöntötték a Tahitótfalui Önkormányzat által rendezett Idősek napi ünnepségen a megjelenteket.
Idősek napja

2019. November. 29.

TANÁR ÚR, KÉREM!

A nyolcadikosoknak irodalom szakkör keretében minden évben színházlátogatást szervezek.
TANÁR ÚR, KÉREM!

2019. November. 29.

Eredményhirdetés az iskolában

Oklevél, csoki és könyvjutalomban részesítettük azokat a tanulókat, akik az utóbbi időben kiemelkedően teljesítettek.
Eredményhirdetés az iskolában

2019. November. 28.

Pályaorientációs nap a harmadik évfolyamon

November 22-én a 3. a-b osztály a Sziget Gyógyszertárba és a Laki Cukiba látogatott el a Pályaorientációs nap keretében.
Pályaorientációs nap a harmadik évfolyamon

ElsőElőző123456789101112KövetkezőUtolsó