Népművészeti sikerek!

Az idei évben első alkalommal jelentkezett iskolánk kerámia szakköre a XXIV. Népművészeti Versenyre.

Az önkéntes jelentkezés alapján összeállt kis csapat már januárban elkezdte a felkészülést. Április 6-ra 10 gyerek munkáját neveztük be, majd a következő pénteken zsűrizésre és kiállításra kerültek a tárgyak.

A szödligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola aulájában rendezték meg a verseny díjkiosztóját, ami "aranyesőt" hozott diákjaink számára!

Kiemelt arany minősítést nyert el:K.Szabó Sarolta 4.b , Szabó Debóra 4.b és Németh Nándor 4.a osztály tanulója.

Arany minősítést kapott:Őreglaki Panni 1.b , Mihalik Rebeka 4.b , Birkás Anna 5.b és Fehér Napsugár 5.b osztályos diákunk.

Ezüst minősítést ért el: Vanek Lotti 1.b , Sós Jázmin 4.a és Vas Lilienn 4.a osztályos tanulónk.

Felkészitőjük Princzné Bérczi Krisztina szakkörvezető.

A gyönyörű tárgyak iskolánkban az Évzáróig megtekinthetőek.

Gratulálunk! További sikereket Kívánunk!

Princzné Kriszta

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic