Tahitótfalui Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány és a Szülők iskolát segítő munkája

Az alapítvány több rendezvényt szervezett a célból, hogy támogassa az iskola fejlődését. Laptopot, projektorokat vásárolt az iskolának, támogatta a digitális tábla vásárlását, több tanuló kirándulását, hét tanuló nyelvvizsgáját, az év végi pedagógus kirándulást, hogy csak néhányat említsek.

A májusban rendezett, Alapítvány által szervezett Családi nap bevételéből eredetileg a Népház udvarának játékparkjának fejlesztését tűzték ki célul, de ezt a tervet el kellett napolni, hiszen nyáron a Népházban energetikai felújítás lesz, és az udvar is átesik majd egy tereprendezéssel egybekötött felújításon. Így az alapítvány majd akkor folyik bele ebbe a tevékenységbe.

A Családi napból befolyt 170 000 Ft-ból a következő vásárlás történt:

Ping-pong eszközök 9170 Ft.

Társasjátékok 47960 Ft. Alsóban minden osztály két társasjátékot, a két felsős tanulószoba együttesen három társasjátékot (tanári szobában vannak) kapott. Ezek mindegyike fejlesztő hatású.

Labdák, ugrálókötelek, habtenisz szettek mindkét épületben az alsós osztályoknak 23610 Ft.

Ugróiskola kiépítése mindkét épületnél 12 875 Ft.

Homokozó felújítása a nagy iskolában.

Pad és asztal a nagy iskolánál. 60000 Ft.

Köszönjük az alapítvány és a szülők támogatását!

Az udvarrendezésben nyújtott segítséget:

• Szülők: Berencz anyuka 2.b, Kovács apuka - anyuka 2.b-8.a, Galacanosz apuka 2.a- 4.a
  • Alapítványi tagok: Csizmadi Andrea, Baffia Kriszti, Zandler Beáta és jómagam.
  • Még néhány gyereknek a tanulószobából is köszönet és Gergőnek.
  • Támogatta a munkákat: Cserker Kft. Csereklye Feri 6. b-s szülő, Tetőtár Kft., Angelmayer Éva, sokat segített Csizmadi Andi férje, Orosz Tibi.

Köszönjük Seres Lilla által felajánlott virágokat, melyek az előkertünket díszítették és Zakar András szülő által felajánlott fiókos szekrényt!

A nagy sikerű Szülői bál után az újabb program a Szülők által szervezett Adventi vásár lesz, mely az adventi koncerttel együtt december 15-én a sportcsarnokban kerül megrendezésre.

Köszönjük az Alapítvány, SZMK, kedves szülők áldozatos segítségét!

Zakar Ágnes

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic