Sulizsák

Sikeresen zajlott le iskolánkban januárban, a téli szünet után a Sulizsák akció. Használt ruhákat gyűjtöttünk, melyhez zsákokat kaptunk a Sulizsák akció keretében.

A zsákokba összegyűjtött ruhákat lemérték, majd elszállították.

Összesen 2325 kg újrahasznosítható használt ruhát gyűjtöttünk össze, melyre 50 Ft/kiló pénzösszeget fizetett a programot meghirdető cég.

Köszönöm az SZMK - Szülői Munkaközösség szervezését, a Szülők - Gyerekek nagyszerű összefogását!

Külön köszönet Gecse Tündének, Baffia Krisztának a sok segítségért, és Szabó Fruzsinának a kiváló szervezésért!

Az akcióból származó szülői alapítványba befolyt összeget a Gyerekek jutalmazására, iskolai eszközeink fejlesztésére fordítjuk.

Zakar Ágnes intézményvezető