Rotary Szentendre Club támogatása a tahitótfalui iskolának

A Rotary Szentendre Club célul tűzte ki, immáron másodszor ebben az évben, hogy a tahitótfalui általános iskolát támogatja.

A Szentendrei-szigeten általuk szervezett Rotary Grande kerékpáros kirándulás résztvevői regisztrációs díjból származó bevételét kétszer ajánlották fel az iskolának támogatásképpen.

Májusban a százezer forintos támogatást sport- és technikai eszközökre fordítottuk.

Az októberi Rotary Club által szervezett kerékpáros kirándulásból származó 202.000 Ft támogatás átadása ünnepélyes keretek között valósult meg az iskolában november 8-án.

Megtisztelő volt, hogy a Rotary Szentendre Club küldöttsége látogatását tette iskolánkban, hogy átadják az októberi szigeti kerékpáros grande iskolánk részére gyűjtött adományát.

Dr. Cseri Miklós elnök úr megtisztelt bennünket részvételével, a Rotary Club tagjai, Tinusz Tamás, Hörömpő Zoltán, Várnai Zsófia köszöntötték az iskolát, Részt vett a rendezvényen a Rotary club programjának köszönhetően Magyarországon, Szentendrén élő, tanuló Marcela, brazil cserediák is.

Köszönjük a Szentendre Rotary Club támogatását és Tinusz Tamás szervező munkáját!

Köszönjük, hogy mindezeket a Danubia Tv rögzítette! Az alábbi linken tudják megtekinteni:

A mostani támogatásból egy iskolai rendezvények hangosítását segítő erősítőt, hangfalat vásároltunk.

A további szigeti kerékpáros rendezvényeken is készen állunk részt venni, segíteni a rendezvény lebonyolításában.

Zakar Ágnes intézményvezető