Óvodai hangszerbemutató

Az általános iskolába beiratkozás, előtt idén is tartottunk hangszerbemutatót az óvoda nagycsoportosainak.
Iskolánk tanárai tanulói röviden bemutatták a választható hangszereket.
Krafcsik Ibolya szolfézs tanárnő bemelegítésképpen megénekeltette a gyerekeket, majd következett a furulya a zongora a gitár a hegedű és a trombita  bemutatása. A gyerekek nagy tetszéssel fogadták a zeneszámokat
Reméljük, hogy az idén is olyan nagy számban fognak jelentkezni,  mint a korábbi években.

Szigetmonostoron is ellátogattunk az óvodákba, ahol nagy örömmel fogadták a gyermekek hangszeres tanárainkat.
Kollégáim segítségével a gyermekek megismerhették a furulya, fuvola, trombita, kürt, zongora, népi hegedű, nagybőgő, gitár hangszereket., illetve a hangszereken kívül bemutatkozott a kézműves és néptánc tanszak is. Öröm volt látni a sok csillogó szemű, iskolába készülő gyermeket.
A hangszer- illetve néptánc, kézműves bemutatót az általános iskolások körében is hirdettük, Pócsmegyeren és Szigetmonostoron is megismerhették tanszakainkat az ott tanuló gyermekek.

Mindenkit nagy szeretettel várunk művészeti iskolai "felvételi" meghallgatásunkon, melynek időpontja Szigetmonostoron 2022. június 7-én és 8-án 14:00-17:00-ig lesz a monostori iskolában, Tahitótfalun pedig 2022. június 9-én és 10-én várjuk új növendékeinket 14:00-18:00-ig.

Kökényné Krafcsik Ibolya jelenlegi és Mákó Miklós leköszönő Művészeti Iskola Intézményegység vezető