Giro programok

Videó1, 2

Egy élménnyel teli program volt a Girio d’Italia kerékpárúti verseny visegrádi szakasza, melyen mi, a tahitótfalui iskola egy csapata is részt vehettünk az ünneplők között. A kivetítőn végig követtük az eseményeket. Boldogan futottunk a karavánokhoz, amikor elhaladtak mellettünk. Piros-fehér-zöld ernyőkből raktunk ki nemzeti színű zászlót, amit egy felettünk repülő szervező helikopter örökített meg. Mindnyájan Valter Attila magyar versenyzőnek drukkoltunk természetesen.

Köszönjük Vaczó Zoltán tanárúrnak a kíséretet, Budai Boglárka, Szentendre Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály Helyszínelő és Balesetvizsgáló alosztályvezetőnek és a Pest Megyei Rendőr Főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottságának a szervezést!

A résztvevő tahitótfalui diákok nevében: Gáti iringó, G. Szalai Csilla, Zakar Anna, Kiss Panka, Kiss Csenge és Király Lili tanulók