Bolyai matematikaverseny

Iskolánkból húsz tanuló vett részt a Pest megyei Bolyai matematikaversenyen. A tanulók általában középmezőnyben végeztek.

Kiemelkedő eredményt ért el a 3. osztályos "Csillagok" nevű csapat. A csapat tagjai: G.Szalai Csilla, Baffia Bendegúz, Sáfár Eszter és Zakara Ákos. Felkészítő tanáruk: Szabó Tamásné Gyöngyi néni.

A többi csapat: a 4. 6. osztályból két csapat vett részt a megmérettetésen, a 7. osztályból egy csapat szerepelt. Biró Ilona, Kupicz-Szabó Sára, Perényi Blanka, Pilz Flóra, Mihalik Rebeka, Nagy Vivien, Szabó Debóra, Szabó Zénó 4. osztályosok, Csereklye Dóra, Baffia Boglárka, Gyugos Liliána, Ziller Roland, Dombai Kitti, Mészáros Jázon, Németh Lili, Szalai Tamás 6. osztályosok, valamint a 7. osztályból:Csereklye Kata, Kovács Karola, Jenei Ákos és Tóth Gergely.

Köszönjük a felkészítő munkát: Kovács László Zoltánné Judit néni, Ormándi Jánosné Zsuzsa néni.

Gratulálunk a felkészülésért, versenyen való részvételért és a szép eredményért!

Iskolavezetés

picpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic