Tisztelt Szülők!

Mellékeljük az elsős beiratkozáshoz kitöltendő adatlapokat, nyilatkozatokat. Amennyiben van módjuk és lehetőségük, kérjük, előzetesen otthon nyomtassák ki és töltsék ki a papírokat, így jelentősen lecsökken a beiratkozás ideje, a személyes megjelenéskor, kérjük, hozzák magukkal a kitöltött papírokat a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokkal (személyi igazolvány, TAJ kártya, lakcímkártya,a 2. és 3. nyilatkozat; ha van a gyermeknek, akkor szakértői vélemény). Természetesen, lehetőség van az adatlapok és nyilatkozatok helyszínen történő kitöltésére is.

Nyilatkozatok, adatlapok:

1. Adatlap

2.Nyilatkozat életvitelszerű ott lakásról

3.Nyilatkozat a gyermek törvényes képviseletéről

4. Nyilatkozat etika/ hittan tanulásáról

5.Nyilatkozat az angol nyelv tanulásáról

6. Nyilatkozat a zeneiskolai beiratkozásról

7. Nyilatkozat ételallergiáról

8. Nyilatkozat a napköziről

9. Nyilatkozatszemélyes adatok kezeléséhez való hozzájárulásról

2022. április 21-22-én a személyes megjelenés a beiratkozás során kötelező az online beiratkozóknak is, ekkor kell a  beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat bemutatni, a kitöltött nyilatkozatokat, adatlapokat leadni.

Köszönettel: Iskolavezetés