• Intézményvezető: igazgato@pollackmihalyiskola.hu

Köszönetnyilvánítás

Szeretném megköszönni a Tahitótfalui Önkormányzat iskolakezdésben nyújtott sok segítségét a Falugondnokságnak, Császár Barnáéknak és Dr. Sajtos Sándor polgármester úrnak.

Köszönöm Nagyházu Miklós képviselő úrnak az iskolai csengő javítása körüli munkáját, önzetlen segítségét!

Köszönjük a papírgyűjtésben a sok segítséget, amit a Szülők, Tanulók, Falu lakói nyújtottak. 5340 kg-ot sikerült összegyűjtenünk..

A befolyt összeget versenyeken részvétel támogatására, tehetséggondozásra, felzárkóztatásra fordítjuk.

Külön köszönet Balogh Zsolt kollégánknak a szervezésért, köszönet Marton Jánosné, Bándi József, Fábián Csaba, Orosz Iván kollégáknak, valamint az Osztályfőnököknek a papírgyűjtés irányításáért.

Nagy köszönet Mózes Barnabás 3.a osztályos tanulónknak és édesapjának, Mózes Róbertnek, akik nagyban hozzájárultak a papírgyűjtés sikeréhez!

Köszönettel az Iskolavezetés nevében Zakar Ágnes intézményvezető

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic