Kedves szülők és gyerekek!

A Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanévnyitó ünnepsége 2016. augusztus 31-én 18 órakor lesz a Kossuth Lajos utcai főépületünkben.

Szeretettel várunk minden kis és nagyobb iskolást, a kedves szülőket és hozzátartozókat.

Zakar Ágnes iskolaigazgató

Az első tanítási nap 2016. szeptember 1. lesz. A tanítás 8:05-kor kezdődik, az elsősöknek kettő, a többi évfolyamnak négy osztályfőnöki órájuk lesz. A tankönyveket a tanulók ezen a napon kapják meg, hozzanak megfelelő méretű táskát. Az alsósok tankönyvei ingyenesek, a felsősök közül azok, akik fizetnek a tankönyvért, ezen a napon kapják meg a csekket.

Étkezés 2016. szeptember 5-től, hétfőtől lesz. A napközis nevelők és osztályfőnökök szeptember 1-jén felmérik az étkezési igényeket.

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic