Tudásbajnokság /alsó tagozat/

A 2020-2021-es tanévben alsós tanulóink közül a Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság levelezős tanulmányi versenyén, 15 alsós tanuló kitartóan, és nagyon szép eredményekkel zárta a tanévet.

1.b
G.Szalai Gergő, Horváth Csenge, Mohácsi Hanga, Pertóczy Ábel, Sápy Bori, Váradi Ádám

Csór Zádor, Erős Sarolta, Heves Dóra Tamara, Jónás Sarolta

2.b
Horváth Levente, Varga Miklós Gergely, Szabó Virág

3. b
Szabados Molnár Virág

4.b
Varga Ákos Benedek

Közülük néhányan próbára tették tudásukat áprilisban az online megrendezett megyei döntőben, ahol első helyezést ért el:

Horváth Emese 1.b  Mohácsi Hanga 1.b Erős Sarolta 2.a  Heves Dóra Tamara 2.a Szabó Virág 2.b

Ezzel az eredménnyel országos döntősök lettek!

Az országos döntőre május végén került sor szintén online, melyen 1. helyezést ért el:

Horváth Emese 1.b matematikából

Mohácsi Hanga 1.b környezetismeretből

Heves Dóra Tamara 2.a környezetismeretből

Szabó Virág 2.b környezetismeretből

Gratulálunk minden lelkes, és kitartó kisdiáknak a nagyon szép eredményekhez!

Köszönjük a felkészítőtanárok munkáját: Bötkösné Molnár Éva, Csereklyéné Szente Ildikónak, valamint Magyarné Rátóti Katalinnak, Szabó Tamásné Gyöngyinek, Viplak Katalinnak gratulálunk a tanítványaik szép eredményéhez.

Iskolavezetés