Természetfotó pályázat az iskolában

Iskolánkban már tizedik éve zajlik a természetfotó pályázat. A tíz év alatt több száz jobbnál jobb fotó készült a gyerekek által. Bemutatva környezetünk és a nagy világ természeti értékeit, valamint az élővilágot. A képekből minden évben kiállítást szervezünk az iskolában és a falu rendezvényein. A legjobb munkák egész évben ki vannak állítva az iskola aulájában.

Az idei évben különleges alkalom volt, mivel az elmúlt tíz év munkáiból készítettünk egy válogatást és kiállítást.

Az idei évben első helyezést ért el G. Szalai Csilla, második lett Mező Mínea, harmadik Németh-Kokas Viktória.

Gratulálunk!

Fábián Csaba