Siker a sportgimnasztikában

Iskolánk 6. a osztályos tanulója, Surányi Rozi már alig várta a múlt hétvégi versenyt, melyet zárt ajtók mögött rendeztek meg Budapesten.

A Gyöngyszem Kupa II. serdülő korcsoportjában indult Rozi és a 2. helyezettnek járó kupát is elhozta. Rengeteg edzés, szabadidő helyett versenyre autózás, izgalom van a 2. helyezés mögött.

Rozi 4 éves kora óta jár Ritmikus Sportgimnasztikára (RG), versenyein karikával dolgozik. 4 éve versenyzik rendszeresen. Nemzetközi és országos versenyeken is szerepel, minden alkalommal dobogós helyezettként zárja a megmérettetést.

Edzője a Gyöngyszem SE-nél Baumann Loretta.

Gratulálunk és további sikereket, kitartást, lelkesedést kívánunk Rozinak!

Gyarmathy Réka