Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2021 Tahitótfalu, Kossuth Lajos u. 26.

Gulyás: lesz gyermekfelügyelet hétfőtől az óvodákban, iskolákban

2021. március 06. - 15:21

Az önkormányzatok kérésére a kormány hétfőtől is biztosítja az óvodákban és az iskolákban a gyermekfelügyeletet - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter szombaton az MTI-vel.

Gulyás Gergely emlékeztetett arra, hogy a koronavírus-járvány terjedésének csökkentése érdekében hétfőtől április 7-ig, a tavaszi szünet végéig bezárnak az óvodák, az iskolák hétfőtől online oktatásra térnek át.
Hozzátette: mindenkit arra kérnek, hogy ha van erre módja, akkor otthon oldja meg a gyermekfelügyeletet.
Ha valakinek a munkája nem teszi lehetővé, hogy otthon maradjon gyermekével, vagy nem tud gondoskodni a gyermekfelügyeletről, akkor - az önkormányzatok kérésére - lehetővé teszik, hogy hétfőtől az óvodákban, az iskolákban is legyen gyermekfelügyelet - közölte.”

Tisztelt Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI Szülői közössége!

Március 8-tól március 31-ig digitális oktatás lesz, április 1-7-ig tavaszi szünet.

Mivel április 7-t mi ledolgoztuk, tanításnélküli munkanap,

így április 8-án jövünk először iskolába.

Az előttünk álló 3 és fél hét digitális tanuláshoz sok erőt kívánunk a Családoknak!

Ha bármiben segítségre van szükségük, keressenek bizalommal.

Minden nap 8.00-16.00-ig a Vezetőség az iskolában van (Kossuth Lajos utca 26)

A legfrissebb kormányinformáció szerint hétfőtől, március 8-március 31-ig, a tavaszi szünetig a digitális munkarend mellett az iskolában ügyeletet tartunk.

Az ügyeletet minden hétköznap 8.00-16.00-ig lehet igénybe venni a nagyiskolában.

Jelentkezni az osztályfőnöknél vagy az iskolavezetésnél lehet a tahitotfalu.iskola@gmail.com címen vagy a 20-967-6820 telefonszámon.

Tahitótfalu, 2021. 03. 07.

Köszönettel: Zakar Ágnes intézményvezető