Országos sárkányhajó verseny

Szeptember harmadik szombatján Sukorón, a Velencei-tavon rendezték meg a korosztályos sárkányhajó országos versenyt. Iskolánkat a tavaszi régiós versenyen első helyezést elért csapat képviselte. Az ország tíz legerősebb csapata mérte össze erejét a hatodikos korcsoportban. Két futamban kellett indulniuk és az összesítés után hirdették ki a végeredményt.

ISKOLÁNK CSAPATA AZ ELŐKELŐ HARMADIK HELYEN VÉGZETT. Két másodperccel maradtak le a második helyről. A csapat tagjai Kovács Karola, Csereklye Kata, Bánáti Lilla, Vaczó Juli, Csereklye Dóra, Dombai Kitti, Baffia Boglárka, Gyugos Lili, Percze Patrik, Jenei Ákos, Steiner Dávid, Tóth Gergő, Sápy Marci voltak.

Gratulálunk nekik!

Köszönjük a felkészítést Fábián Csaba tanár úrnak, Bánáti Anita és Nagy Zita szülőknek és Dr.Sajtos Sándor polgármester úrnak a szállításban nyújtott segítségét!

Az iskolavezetés nevében: Zakar Ágnes

picpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic