Szép siker a rajzpályázaton

Iskolánk tanulói a Magyarországi Vezető Informatikusok Szövetsége által kiírt rajpályázaton szép sikereket értek el. Egy az űrhajózást népszerűsítő, SpaceBuzz elnevezésű program kabalafiguráját kellett megtervezniük. A pályázatok elbírálása után egy e-mailt kaptunk, melyben gratuláltak diákjainknak: Nagy Kozár Petrának, Mátyók Majának, Takács Viviennek és Zakar Annának, mert a díjazottak közé kerültek. A legfőbb kérdésre, hogy mit is nyertek azonban várni kellett a december 10-én megrendezett online eredményhirdetésre és díjátadóra. Magának az eseménynek a megszervezése, a bejelentkezés, a kamera beállítása is nagy élmény volt, hát még mikor élőben kapcsoltak minket és megtudhattuk végre, hogy Maja és Vivien egy-egy asztali kamerát, Petra egy ingyenes nyári programozótáborban való részvételt, Anna pedig egy családi belépőjegyet kapott a Szolnoki Reptárba. Gratulálunk nekik! Az ajándékokat szülői segítséggel juttatta el a Szövetség iskolánkba, a gyerekek december 18-án Zakar Ágnes igazgatónőtől kapták meg osztálytársaik jelenlétében. Köszönjük Princzné Bérczi Krisztina és Wegroszta Gyula felkészítő munkáját.

Vaczó Zoltán

intézményvezető-helyettes