COVID jelentés az iskolából

2020.november 4-i héten 1 munkatárs volt COVID-os, egyetlen diák sem, 7 család volt karanténban szülők fertőzöttsége miatt.

2020. november 9-i héten 1 munkatárs volt COVID-os (gyorsteszt, PCR tesztet nem készült), egyetlen diák sem, 6 család volt karanténban szülők fertőzöttsége miatt.

Kettő család gyógyult.

2020.november 23-i héten 2 munkatárs volt COVID-os, egyetlen diák sem, 5 család volt karanténban szülők fertőzöttsége miatt.

2020. november 26-án SARS-COV-2 koronavírus kimutatására alkalmas antigén gyorsteszt elvégzésének eredménye: minden vizsgált kolléga negatív.

2020. december 2-án SARS-COV-2 koronavírus kimutatására alkalmas antigén gyorsteszt elvégzésének eredménye: minden vizsgált kolléga negatív.

2020. december 7-i héten 1 kolléga (nem az iskolában tesztelt) COVID gyorstesztje lett pozitív.

Karanténban van 3 család, gyógyult két tanár és 4 család.

Iskolavezetés

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic