Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2021 Tahitótfalu, Kossuth Lajos u. 26.

Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel a következőkről szeretném tájékoztatni Önöket:

• A nagyiskola épületében a közösségi tereken (aula, folyosók) a maszk használata kötelező minden tanulónak, iskolai dolgozónak. Népházban csak a felnőtteknek kötelező a maszk, az ott tanuló öt osztály elcsúsztatva használja a közösségi zárt teret.
  • A szülők bárminemű személyes ügyintézésre telefonon előre egyeztetett időpontokban van lehetőség. A szülőknek az intézményben maszk használata kötelező. Más esetben szülők az intézmény területére nem léphetnek be.
  • Beteg gyermeket, kérjük, ne engedjenek iskolába, jelezzék az osztályfőnököknél a gyermek hiányzását, és haladéktalanul keressék fel a gyermekorvost.
  • Betegség után csak érvényes orvosi igazolás esetén jöhet a gyermek iskolába.
  • COVID gyanú esetén azonnal keressék fel a gyermekorvost vagy a háziorvost.
  • A családban előforduló igazolt COVID fertőzés esetén kérjük, értesítsék az iskolát.
  • A normál tanrend idején a szaktanárok a megadott ütemben haladnak a tananyaggal.
  • Betegség, esetleges karantén alatt a tananyag pótlásáról a tanulónak gondoskodnia kell. A tanulók a KRÉTA rendszeren keresztül kapják a feladatokat, illetve a tanítóval, tanárral megbeszélt egyéni módon pl. emailen. Kérem, jelezze gyermeke osztályfőnökének, ha Önnek, illetve gyermekének gondja van a KRÉTA rendszerrel, belépéssel, napi szintű nyomon követéssel. Az idei tanévtől az érdemjegyek, beírások is kizárólag ezen a felületen kerülnek közlésre.
  • Kövessék az Intézményi protokollunk ajánlásait, rendelkezéseit!

Kérdés esetén, hívjanak bátran!

Tahitótfalu, 2020. 09. 15.

Vigyázzanak Magukra! Vigyázzunk Egymásra!

Zakar Ágnes

Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2021 Tahitótfalu, Kossuth Lajos u. 26.
06/20-9676820

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic