Pedagógusnapi ünnepség

youtube link

Idén a pedagógusnap is másképpen zajlott az iskolában, mint máskor.

Tahitótfalu Önkormányzatának és a  Tahitótfalui Általános Iskola Gyermekeiért Alapítványnak, Mákó Miklósnak, Béres Gabinak köszönhetően tudtunk ebéddel kedveskedni a kollégáknak.

Köszönjük Polgármester úrnak, hogy a Faluházat rendelkezésünkre bocsátotta, és Jegyző asszonnyal együtt megtisztelte a vidám együttlétünket.

Néhány Kolléga, Csereklyéné Szente Ildikó, Magyarné Rátóti Katalin, Kovács László Zoltánné, Papp Judit Julianna kiemelkedő versenyfelkészítő és felvételi előkészítő munkájáért,

Éliás-Szalay István, Matus Klára, Vaczó Zoltán, Princzné Bérczi Krisztina digitális oktatás alatti erőfeszítéseiért igazgatói dicséretben részesültek.

Tahitótfalu Pedagógusa díjat az idei tanévben Lintner Andrea tanárnő vehette át a Polgármester úrtól, akinek szívből gratulálunk!

Iskolavezetés

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic