Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2021 Tahitótfalu, Kossuth Lajos u. 26.

Tárgy: digitális munkarend

Tisztelt Szülők!

Köszönjük a digitális tanításban az együttműködést!

Összefoglalom a legfontosabb tudnivalókat:

1. A KRÉTA felületen mindig megtalálható a házi feladat
  2. A KRÉTA üzeneteken keresztül küldött házi feladatokat, kiadott feladatokat fokozatosan felváltja az Office 365 Teams rendszer. Reményeink szerint teljes átállás április 6-i hétre lehetséges, első sorban a felső-tagozaton, alsóban folyamatos.
  3. Informatikai problémával továbbra is kereshetik Éliás-Szalay István tanár urat:

A Kréta és az Office365 rendszerekkel kapcsolatos problémáikkal (belépési gondok, kezelési nehézségek) minden hétköznap 9 és 13 óra között állok rendelkezésükre a +36303287084-es telefonszámon. Amennyiben a megadott időpont nem megfelelő, abban az esetben az elias.szalay.istvan@gmail.com e-mail címen jelezzék a problémájukat és a telefonszámukat, amin visszahívhatom Önöket. Éliás-Szalay István”

1. Akik egyáltalán nem küldték a feladatokat, azoknak telefonon szóltunk. Kiadtunk informatikai eszközöket használatra több gyereknek.
  2. Április 1-je után már értékeljük, leosztályozzuk a beadott munkákat.
  3. Ha végképp nem megy on-line a munka, kiadjuk megbeszélt időpontokban papíron a feladatokat. Erről egyeztethetnek az iskolavezetéssel.
  4. Ha van kérdésük, hétköznap minden nap el tudnak bennünket érni az iskolában a 26- 385-741 számon 8.30-16.00-ig.

Tahitótfalu, 2020. 03. 31.

Mindenkinek sok erőt, jó egészséget Kívánunk!

Köszönettel, üdvözlettel:

Zakar Ágnes

Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2021 Tahitótfalu, Kossuth Lajos u. 26.
06/20-9676820

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic