Korcsolyázás a Városligetben

A Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola felső tagozata február 12-én a városligeti műjégpályára látogatott. A nyolc osztály három busszal reggel 8 órakor indult Budapestre, az immár hagyományosnak nevezhető téli komplex kirándulásra. Az időjárás kegyes volt hozzánk, kis szélben, de szép napsütésben tölthettük el a délelőttöt a korcsolyapályán. Nagyon jó volt látni, hogy milyen sok tanulónk tud biztonsággal korizni. Kicsit elfáradva, de a szabadban, gyönyörű környezetben eltöltött néhány óra után újabb közösen eltöltött nap élményével térhettünk haza. Köszönet a szervező és kísérő osztályfőnökök, kollégák munkájáért.

Vaczó Zoltán

osztályfőnöki munkaközösség-vezető