Siker a matek versenyen!
Tahitótfalui gyerekek szép eredménye a tankerületi matematika versenyen

Az elmúlt év decemberében került sor a Váci tankerületi matematikaverseny (bogárverseny) körzeti fordulójára. Iskolánkat, a Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és AMI-t 10 tanuló képviselte a versenyen.
5. o: Sáfár Eszter 5.a, Baffia Bendegúz 5.b. Bányai Donát 5.b, Soós András 5.b
6.o: Pilcz Flóra 6.b., Horváth Eszter 6.a
7. o: Bozóki Eliot 7.b, Fábián Niki 7.b
8. o: Baffia Boglárka 8.a, Ziller Richárd 8.a
A gyerekek nagyszerűen szerepeltek, minden gyerek több helyes feladatmegoldással rendelkezett az adott évfolyamon. Két kiemelkedő teljesítmény is született, hiszen Baffia Bendegúz 5.o tanulónk, és Ziller Richárd 8. osztályos tanulónk, megnyerte !! a Váci tankerületi matekverseny körzeti fordulóját, ezzel bejutottak a döntőbe, aminek a Váci Madách Gimnázium adott otthont.
Tanulóink itt is remekül szerepeltek, hiszen a helyezéseket 1-1 pont különböztette meg egymástól. Baffia Bendegúz a 2. helyet, Ziller Richárd, pedig a 3. helyet szerezte meg, az évfolyamában. Nagyon büszkék vagyunk Rátok !!! Csak így tovább!

Kovács László Zoltánné matematika tanár, felkészítő

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic