"Tisztelt Zakar Ágnes Igazgató Asszony!

Szeretném köszönetemet kifejezni a Tahitótfalui Pollack Mihály általános iskola tanulóinak és felkészítő pedagógusoknak. Szentendre Rendőrkapitányság, Szentendre Város Baleset-megelőzési Bizottsága jótékonysági mikulás bulit tarott 2019. december 07-én, melyen a Dukanyari Család és Gyermekjóléti Intézménnyel vettük fel a kapcsolatot, és az ő segítségükkel delegáltak rászoruló gyermekeket az ünnepségre. A kapitányság munkatársainak köszönhetően több mint 40 gyermeket tudtunk megajándékozni. Az esemény szervezésekor szerettem volna egy kis ünnepi hangulatot teremteni, ezért megkerestem Kökényné Krafcsik Ibolyát, aki segítségemre volt. 7 gyermeket hozott magával és egy rendkívül színvonalas kis műsorral készültek nekünk. Kérem tolmácsolja az osztályfőnökök felé a köszönetemet és Önnek is köszönöm mégegyszer hogy ezt lehetővé tette. A diákok:  Tampu Margaretta 3.a., Tampu Marius 4.a., Susán Anna 4.a., Szente Márk 4.a., G.Szalai Csilla 5.a és Gáti Iringó 5.a osztályos tanulók.

Szentendre, 2019. december 10.

Tisztelettel:

Gátiné Budai Boglárka r.őrnagy