Népművészeti sikerek

Tárnokon, szeptember 22-én megnyílt a XIII.Országos Gyermek és Ifjúsági Népi Kézműves Pályázat kiállítása.

Iskolánk kerámia szakköre 5-5 tanuló munkáival pályázott erre a rangos megmérettetésre.Minden gyermek 3-3 írókázott gyimesi ill.moldvai hímestojást készített.

A rangos zsűri a gyönyörű munkákat különdíjjal jutalmazta,-Herczeg Lukács, Csizmadi Olivér, Fülöp Lilla, Molnár Kriszti, Zalaváry Nagy Lelle, Fehér Napsugár, Mihalik Rebeka,Tarpay Alexa, Vas Lilien és Zakar Anna,- sőt nagy büszkeségünkre, a felsős és az alsós csapatból 1-1 alkotót az Országos Kiállításra is méltónak talált!

A felsó tagozatból Fehér Napsugár, az alsó tagozatból Zalaváry Nagy Lelle művei viszik iskolánk jóhírét Debrecenbe.

További sok sikert kívánunk az ügyes gyerekeknek és Princzné Bérczi Krisztának, a szakkör vezetőjének!

Iskolavezetés

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic