Bendegúz több fordulós országos levelező versenyen arany fokozatot értek el Dénes Manka, Kovács Zalán, Marton Szilvia, Varga Ákos 2.b; Bodor Miklós Ádám, Héger Dominik, Horváth Zétény Csaba, Magonyi Boldizsár 3.b osztályos tanulók. Ezüst fokozatot Süly Ádám, Herczeg Lukács 2.b osztályos tanulók kaptak. Ezen verseny megyei döntőjében Héger Dominik 8. és 21., Horváth Zétény Csaba 11. és 35., Magonyi Boldizsár 31. és 40. helyen végeztek.

Böngész több fordulós országos levelező versenyen G. Szalai Csilla 4. osztályos tanuló nyelvtan tantárgyból a 2. helyen, matematikából a 13. helyen végzett. Zakar Anna, Jenei Tamás, Soós András egyéni kétfordulós országos olvasóversenyen 3. helyezett lettek.

Országos egyéni többfordulós levelező olvasóversenyen Molnár Krisztina 1.b 17. helyen; csapatversenyben Csizmadi Olivér, Marton Szilvia 2.b, 6. helyen; Dénes Manka, G. Szalai István 2.b 23. helyen végeztek. Felkészítő tanárok Kovács-Motesiczky Eszter 1.b, Csereklyéné Szente Ildikó 2.b, Magyarné Rátóti Katalin 3.b, Viplak Katalin 4.o. voltak. Gratulálunk a gyerekeknek, szülőknek, tanároknak.

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic