Csapatépítések

Pedagóguskirándulást szerveztünk június 18-ra: Eger, Egerszalókra kifejezetten a lazítás, pedagógus együttlét céljából. A meleg nem igazán kedvezett a várbeli programoknak: fegyverbemutató, várséta, de az egri kávézók, Dobó tér és környéke sok kellemes élményt nyújtottak. A Piroska csárdában a Váci Tankerületi Központnak és Tahitótfalu Önkormányzatának köszönhetően ebéd, beszélgetés, tanévi zárás koronázta meg a napot. Még akkor sem keseredtünk el, amikor hazafelé a buszunk lerobbant, látszatra javíthatatlanul, végül 45 perc után megoldódott a kérdés... köszönhetően Schubert Mihály kiváló buszvezetőnknek! A Váci Tankerületi Központ és a Tahitótfalui Önkormányzat támogatásának köszönhetjük ezt a remek csapatépítő kirándulást! KÖSZÖNJÜK!

Június 20-án az iskolában került sor egy csapatépítésre az Oktatás 2030 Tanulástudományi Kutatócsoport projektjének keretein belül. Az új tantervi-tartalmi szabályozók alkalmazásának szakmai előkészítése zajlott, 3 órán keresztül szakmai irányítás mellett csoportokban dolgoztunk, agyaltunk azon, hogy mitől jó egy iskola, milyen a jövő iskolája.

Zakar Ágnes, intézményvezető, szervező

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic