Pollack emléknap az iskolában

Galéria 1, 2

A tavaszi szünet előtti utolsó napon rendeztük meg a Pollack emléknapot iskolánk névadójának emlékére.

A nap az elmúlt időszak versenyeinek eredményhirdetéseivel kezdődött. Számos tantárgyi és zeneiskolai versenynek a díjait adtuk át, valamint a Pollack-gálán a három legtöbb jegyet vásárló osztály tortákat nyert.

Ezek után Schirilla György vezetésével a diákok egy része rövid futáson vett részt.

Az elkövetkező órákban a felső tagozat nyolc osztálya vetélkedőn vett részt. Különböző állomásokon zenei, sport és elméleti jellegű feladatokat kellett megoldania a diákoknak.

Nagy örömünkre a régi ebédlő helyén elkészült a Pollack-szoba, melynek felavatásán több diákkal vett részt az iskola délután, de a felsős diákok már délelőtt megtekinthették, az akadályverseny része volt az iskola névadójával kapcsolatos feladat megoldása.

Első lett a 7. a. osztály, második a 8.a. osztály és harmadik a 8.b. osztály. Oklevelet és jutalmakat kapott minden osztály.

A nap eseményeit a Danubia TV is rögzítette, több résztvevővel készítettek riportot.

Vaczó Zoltán, Fábián Csaba szervezők

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic