Téli kirándulás az alsó tagozaton

Február 13-án a téli komplex tanulmányi kirándulás keretében az alsó tagozat osztályonként indult útnak. Különjáratos busz mellett volt, aki menetrend szerinti járattal utazott.

Az 1.a  osztály Visegrádra ment korcsolyázni, az 1.b-sek Esztergomban a Geoda interaktív ásvány- és őslénykiállításán vettek részt. A 2.a osztály az iskola udvarán az íjászkodás alapjait sajátította el egy oktatóvideó megnézése után. A 2.b osztályosok a Városligeti Műjégpályán való korcsolyázás után a Hősök terére is ellátogattak, majd a Fővárosi Nagycirkusz lélegzetelállító műsorát nézték meg. A 3.a osztály a tömegközlekedést gyakorolva utazott a Budapest Bábszínházba. A 3.b osztály érdekes múzeumpedagógiai foglalkozáson vett rész Budapesten a Hagyományok Házában és a Nemzeti Múzeumban. A 4. osztályosok a Csodák Palotájában bővíthették tudásukat és szerezhettek új élményeket.

Osztályközösséget építő, tartalmas kirándulások részesei lehetett minden kisgyermek ezen a napon.

Alsós munkaközösség-vezető Csereklyéné Szente Ildikó

picpicpicpicpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic