Karácsonyi ünnep az iskolában

Az iskolai karácsonyi ünnepélyt az idei évben a 3.a osztály Betlehemes játéka és a 3.b osztály Andersen meséiből összeállított mesejátéka tette meghitté. Köszönjük a 3.évfolyam tanulóinak és felkészítőiknek: Magyarné Rátóti Katalin, Kovács László, Kubanekné Bencze Hajnal és Urbanics Marietta tanítóknak a gyönyörű előadásokat!

Iskolavezetés

Karácsonyi projekt nap az iskolában

A kézdivásárhelyi vendégekkel együtt töltöttük el a december 1-jei szombat délelőttöt, amikor karácsonyi projekt napot szerveztünk a gyerekeknek.

Bádonyi Kinga, Wegroszta Gyula, Princzné Bérczi Kriszta és Szemenyei Ágnes tanárok szervezésében karácsonyi díszeket készítettek a gyerekek, majd népdaltanításra volt lehetőség, végül a napot egy fergeteges táncház zárta Pukli Gabi tánctanár vezetésével.

picpicpicpicpicpicpicpic pic pic pic